Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - licznik oszalał -awaria wskazań prędkości -ciągłe odliczanie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 22:29

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 1 post ] 
licznik oszalał -awaria wskazań prędkości -ciągłe odliczanie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 19.04.2020 20:31
Posty: 1
Imię: Andrzej
Quad: SannyeFuxin
PostWysłany: 21.04.2020 20:20 
licznik oszalał -awaria wskazań prędkości -ciągłe odliczanie
Dzień dobry
Przytrafiła mi się nietypowa usterka, jakiej nie spotkałem na forum.
Mam quada chińskiego Sannye Fuxin 150cm3. Nastąpiła awaria prędkościomierza, na wyświetlaczu zamiast prędkości, cały czas trwa odliczanie i nie ma pomiaru prędkości, migają cyferki cały czas i nie wiadomo jaka jest prędkość i przebieg. Reszta ustrojstwa działa, tzn da się jechać, światła są , klakson jest, no i zestaw wibracyjny jak zawsze działa.
Jeżeli mieliście taka usterkę, to proszę o pomoc co moge zrobić, ze swojej strony wymieniłem czujnik obrotu zębatki - dający sygnał o obrotach osi napedzanej, ale to nie pomogło.
Załączam zdjęcia wymontowanego zegara. Może da się podpiąc inny zegar w to samo miejsce?? A może ktoś ma taki zegar i chciał by sprzedać?
Z góry dziękuję za pomoc.


Załączniki:
IMG_20200421_185207_resized_20200421_091259920.jpg
IMG_20200421_185207_resized_20200421_091259920.jpg [ 963.28 KiB | Obejrzany 3295 razy ]
 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.