Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad 200 skąd wziąć "PLUSA" na światła. Regulator napięcia
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.04.2024 13:36



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Quad 200 skąd wziąć "PLUSA" na światła. Regulator napięcia 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 25.09.2017 10:14
Posty: 8
PostWysłany: 25.09.2017 13:11 
Quad 200 skąd wziąć "PLUSA" na światła. Regulator napięcia
Witam Serdecznie.
Mam problem z Quadem 200/250, ale zacznę od początku. Posiadałem już Quady 110 półautomat, 125 półautomat, 150 automat oczywiście chińczyki.
W każdym z nich robiłem kompletnie nową instalację elektryczną która działała wyśmienicie z tego schematu:
Image
Jak widać na obrazku regulator napięcia ma 4 piny z czego jeden wychodzi "rozgałęzia się" jako "plus +" na światła (dajesz gazu, światła lepiej świecą czyli zależne od obrotów) W każdym z tych quadów oryginalnie ten kabel się rozdzielał czyli wychodził z iskrownika do regulatora ale było wyjście na światła.

Teraz posiadam Quad 200 robiąc znowu kolejną nową instalacje według tego schematu:
Image
Problem w tym, że mój regulator posiada 5 kabli, a na schemacie 4 kable.. Wiem, że zielony-masa czerwony-akumulator, a reszta nie wiem.. jest 1 czarny i są 2 żółte z których żaden się nie rozgałęzia na "plus jako światła" tylko wychodzą z iskrownika do regulatora dodam że jest to oryginalnie.. i nie wiem który żółty do którego żółtego i gdzie ma być ten czarny?? skąd wziąć "plus" na światłą? brak kostek.. Ktoś może mi to jakoś wytłumaczyć? Dlaczego nie to tak zrobione jak w 110? Gdzie podłączenie tego wszystkiego było proste i wszystko działało do samego końca. Proszę o Pomoc. Pozdrawiam.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.