Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad 200 problem ze sprzegłem. Pomocy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 10:07



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Quad 200 problem ze sprzegłem. Pomocy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.10.2018 11:14
Posty: 1
Imię: Piotr
Quad: Bashan
PostWysłany: 21.10.2018 12:15 
Quad 200 problem ze sprzegłem. Pomocy
Witam wszystkich. To moj pierwszy post wiec proszę o wyrozumialosc. Problem dotyczy sprzegla w quadzie bashano podobnym. Kupilem go kilka dni temu. Nie bylo sprzegla wiec kupilem nowa linke bo stara byla dosc wyeksploatowana. Podciagajac na maxa sprzegla dalej nie bylo. Kupilem komplet nowego sprzegla (z koszyczkiem itd) sprzeglo jak w bashanie na 6 srubek. Zauwazylem ze ktoś już grzebal przy starym sprzegle. Zalozylem nowe sprzeglo, dalej go nie bylo. Dopiero po rozkreceniu go ponownie przełożyłem podkładki dystansowe z łożyska (za sprzeglem), a dalem je miedzy koszyczkiem a tym kolem zebatym. Co prawda sprzeglo jest ale glosno chodzi. Nie mam do tego 1szego biegu (chce jechac ale jak by sprzeglo slizgalo) reszte biegow okay. I moje pytanie teraz brzmi czy mogl by mi opisac gdzie dokladnie i jakie powinny być podkladki (bo te mi pasuja na te lozysko, lecz wtedy brak sprzegla). Jest jeszcze jedna podkladka z tymi ząbkami na walek i ona z kolei byla zalozona miedzy koszykiem a tym zabezpieczeniem przed sprzeglem. Nie umie znaleźć dokladnych informacji gdzie i co tam być powinno.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.