Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - [200] Pomocy Bashan dusi się po dodaniu gazu (naprawione)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 10:13



Odpowiedz  [ 1 post ] 
[200] Pomocy Bashan dusi się po dodaniu gazu (naprawione) 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 25.12.2020 16:13
Posty: 1
Imię: Mateusz
Quad: Bashan 200 linhai 260 swap lc250
Poprzednie quady: Bashan 250 150 250 turbo
PostWysłany: 25.12.2020 18:49 
[200] Pomocy Bashan dusi się po dodaniu gazu (naprawione)
Witam wszystkich już mi ręce opadaja i nie mam sil do tego quada
quada kupiłem w wrzesiniu po jakims czasie zaczął się dusic i brac olej
wiec remont cyl tłok pierscienie zawory uszczelniacze zaworowe taka podstawa
quad chodził bez zarzutu potem gdy przejechałem przez rzeczke mała zalalo gaźnik woda ok wyczyszczony działał przez 2tyg potem zaczeły się jaja ..
quad wgl nie chciał odpalic
wymieniłem cewke moduł swiece kabel wysokiego napiecia z fajnka i akumulator nic nie pomoglo wiec kupiłem cały nowy gaźnik i ... nic ..
z ta różnica ze quad odpala ale tylko na ssaniu wolne obroty trzyma ale gdy zejdziemy z ssania obroty dalej trzyma po 1 dodaniu gazu wkreca się ale gdy 2 raz dam gazu już gasnie obstawiałem nie szczelny dolot wiec go uszczelniłem nie pomogło wiec dałem trochę sylikonu ale dalej jest to samo podpinałem nawet zewnetrzny zbiornik tak zwana kroplówke i nic to nie daje pomocy ! regulacja daje efekty ale tylko jesli chodzi o wolne obroty probowałem kazdej kombinacji i nic może macie jakis pomysł ?
dodam tylko ze silnik jest dobrze poskładany kompresja 11bar
odpala od dotyku na ssaniu. dodam tylko ze strzela w wydech świeca jest czarna ale pomimo ograniczenia dawki nawet na iglicy nic się nie zmiania bez ssania na full gazie za 1 dodaniem gazu przy max rpm tak jak by strzela w gaźnik
z góry dziekuję

-- dodano 25.12.2020 18:49 --

Problem rozwiazany . winowajcą okazał się moduł kupiony jako nowy niesety sprzedawca chyba ma zamist mózgu bakłażan .. nie zaglebiajac się odpiołem stacyjke zrobiłem zworke bo (obstawiałem stacyjke) i załozyłem stary moduł po tym quad odpalil od cykniecia wkreca się na obroty i idzie jak wsciekły dla ciekawskich gaźnik ustawiony iglica srodek sr mieszanki 2obroty :3


Ostatnio zmieniony przez Xsardes666 25.12.2020 18:49, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 87 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.