Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - pomoc przy podłączeniu przełącznika świateł atv
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:55



Odpowiedz  [ 1 post ] 
pomoc przy podłączeniu przełącznika świateł atv 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.04.2021 12:56
Posty: 2
Imię: Marek
Quad: Chinol
PostWysłany: 25.04.2021 18:29 
pomoc przy podłączeniu przełącznika świateł atv
Zakupiłem przełącznik świateł i rozrusznika oraz on off . Przełącznik pomyliłem bo na zdjęciu
był podobny i ma on 2 wtyczki jedna 6-pin druga dwa piny wszystkie mają męskie. Wtyczka 6 pinowa ma kabelki koloru czerwony, zielony, czarny, żółty, biały i czarny z białymi paskami Wtyczka 2 pinowa ma 2 kabelki brązowy i niebieski idą one do przycisku rozrusznika. A we wtyczce 6 pinowej kabelek żółty i czarny z białymi paskami idą do przycisku on /off. Pozostałe kabelki idą do przełącznika świateł.
Mój oryginalny przełącznik ma 1 wtyczkę żeńską z 7 pinami kabel zielony i czerwony z żółtym paskiem idą do starter rozrusznika , a żółty i czarny z jednym paskiem do on/off pozostałe do przełącznika świateł niebieski czarny i brązowy.
Tak że w nowym przełączniku mam 8 kabelków a w starym 7 kabelków .
Jak ten nowy przełącznik podłączyć do wtyczki ze zdjęcia żeby to działało .
Kolorami kabli nie ma co się sugerować bo podłączałem je według kolorów i nic to nie dało.
Wiem że kabelki w tej wtyczce ze zdjęcia żółto-czerwony i zielony idą do rozrusznika .[size=85]
[/size]

-- dodano 22.04.2021 16:50 --

Chciał bym dodać że przy starym przełączniku ktoś odciął wtyczkę i jej nie posiadam . Kable z odciętego przełącznika od lewej / żółty brązowy czarny z białym paskiem czerwono-żółty niebieski zielony i czarny jak to połączyć z wtyczką ze zdjęcia chociaż włącznik i rozrusznik światła sam coś wymyślę .

-- dodano 25.04.2021 18:29 --

Takie forum mocne a nikt nie wie jakie kable (kolory)
i do czego są we wtyczce przełącznika świateł quada 110 ATV 7 pinów


Załączniki:
kable z przełącznika.JPG
kable z przełącznika.JPG [ 810.07 KiB | Obejrzany 1408 razy ]
opis kabli we wtyczce.jpg
opis kabli we wtyczce.jpg [ 323.74 KiB | Obejrzany 1419 razy ]


Ostatnio zmieniony przez goldboss 25.04.2021 18:29, edytowano w sumie 2 razy

 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.