Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kawasaki Brute Force 650 2007r brak przedniego napędu
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 14:59



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kawasaki Brute Force 650 2007r brak przedniego napędu 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 25.08.2018 17:57
Posty: 4
PostWysłany: 29.10.2018 20:38 
Kawasaki Brute Force 650 2007r brak przedniego napędu
witam, ostatnio próbowałem naprawić kierunki w gadzie, przez przypadek zwarły mi się kable w instalacji pojawił się jakiś pisk/wycie itp.... nie udało mi się naprawić kierunków i dziś kiedy jezdziłem zauwarzyłem że nie załacza mi się napęd na przód, ikonka na wyswietlaszu nie zmienia się na 4(cały czas jest 2wd), wydaje mi się że po zwarciu przewodów mógł się spalic jakis bezpiecznik lub moduł, jednak nie wiem jak sprawdzić co mogło ulec uszkodzeniu, przed grzebaniem w instalacji napęd działał idealnie. możecie mi cos doradzić?
dodam że ładowałem ostatnio akumulator bo mi padł

-- dodano 20.10.2018 12:39 --

dziś na włączonym zapłonie odpiołem klemy akumulatora, po kilkunastu sekundach wpiołem je znowu, posprawdzałem również wszystkie kostki pod siedzeniem, po czym pojechałem w trase, ku mojemu zdziwieniu napęd 4wd pokazał się na wyświetlaczu, potem (niewiem w ktorym momencie) pojawiło się 2wd, ale wydawało mi się ze przednie kola też sa napedzane. bardzo bym prosił o jakeś podpowiedzi.
pozdrawiam

-- dodano 29.10.2018 20:38 --

informuje że sam poradziłem sobie z tym problemem, baaardzo dziekuje za pomoc.........


Ostatnio zmieniony przez awgan2008 29.10.2018 20:38, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.