Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Geometria
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 20:49



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Geometria 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.09.2014 09:56
Posty: 47
Imię: Michał
Quad: Sportsman 850Xp
Poprzednie quady: Suzuki Eiger, BF 750,Brute Force 750 EPS
PostWysłany: 16.04.2016 10:25 
Geometria
Witam wszystkich,
Chciałbym się poradzić bo w głowie mam tysiąc myśli a chciałbym poznać opinię bardziej doświadczonych.
Moj nowy nabytek BF 750EPS 2013r miał w niedzielę bliskie spotkanie z "glebą".
Szybka jazda szutrem, opony 27 Zilla, nie do końca wyczute wspomaganie+ ostry zakręt doprowadziły ,że musiałem się ratować prostując zakręt i wypadając z drogi na pole dodatkowo jeszcze była skarpa jakieś metr wysoka. Po tym skoku kierownica już nie była prosto, dodatkowo jedno koło trosze zaczęło wystawać. Następnego dnia pojechałem do znajomego mechanika quadowca, który stwierdził, że na lewym górnym wahaczu jedno mocowanie lekko się przegięło.
Troszkę udało się odprostować i teraz różnica wychodzi ok.2mm. Nie wiem czy coś jeszcze ucierpiało bo nie rozbieraliśmy.
Po nieprzespanych nocach postanowiłem, że chce oddać sprzęt w ręce jakiegoś serwisu. Najbliżej mam do Olsztyna, Iławy bądź Torunia. Chciałbym oddać "fachowcowi" bo będzie to siedziało w mojej głowie, że coś tam jeszcze jest nie tak.
Pozdrawiam
MD

-- dodano 16.04.2016 11:25 --

Czy ktoś może podać mi odległość od środka tylnego koła do przedniego.
Czy model przed 2012 miał takie same wymiary???


Ostatnio zmieniony przez michdru1, 16.04.2016 10:25, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.