Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Brute Force 2006 - kilka pytań o zawieszenie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:55



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Brute Force 2006 - kilka pytań o zawieszenie 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 10.05.2017 09:14 
Brute Force 2006 - kilka pytań o zawieszenie
Cześć wszystkim!

po trzech lub więcej latach postoju, zacząłem ostatnio jeździć quadem, którym od roku produkcji 2006 zrobiłem w sumie 2000 mil. W chwili jego kupna była to jedna z mocniejszych maszyn, tematu quadów w międzyczasie nie śledziłem i jak widzę to trochę się zmieniło :)
Brutek jest w stanie bardzo dobrym a moje finanse na chwile obecną są ukierunkowane na wykończenie domu, więc na pewno w grę nie wchodzi jego wymiana a strasznie drażni mnie jego "drabiniastość" jeżeli chodzi o zawieszenie. W związku z powyższym, chciałem zapytać bardziej zorientowanych o doświadczenia w tej sprawie.
Po lekturze rożnych forów Kawasaki mam kilka pytań, być może ktoś przerabiał te opcje i mi co nieco podpowie. Na chwilę obecną nasuwają mi się następujące rozwiązania:
- wymiana na Elkę - raczej odpada z tego samego powodu co wymiana sprzętu,
- wymiana sprężyn na EPI progresywne - teorytycznie po 2008 roku sprężyny się różnią i są bardziej miękkie. Oryginalne nawet zbyt miękkie, stąd pomysł na EPI (utwardzone?). Wydaje się najtańszą i najłatwiejszą opcją ale czy cokolwiek poprawi?
- na allegro jest zestaw amortyzatorów Ohlinsa, tylko zestaw jest dedykowany do G660 - jest szansa, że będą pasowały?
- za wielką wodą dosyć popularne są amortyzatory Worksa ale nie znalazłem dealera w Polsce.
- inne propozycje?

Z góry dzięki za pomoc, przydałoby się żeby ten zawias zaczął trochę pracować :)

Bartek


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.