Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Brute Force 4x4i brak iskry brak sygnału na pompe paliwa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 24.04.2024 10:38



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Brute Force 4x4i brak iskry brak sygnału na pompe paliwa 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28.09.2020 12:22
Posty: 1
PostWysłany: 28.09.2020 12:48 
Brute Force 4x4i brak iskry brak sygnału na pompe paliwa
Witam!

Mam pewien problem z moim Kawasaki Brute Force 750 4x4i z 2008 roku. W trakcie ostatniej przejażdżki spaliło mi główny bezpiecznik.

Po wymianie bezpiecznika quad kreci ale nie daje iskry ani sygnału na przekaznik pompy paliwa. Zauważyłem także ze aktuator po wyłączeniu zapłonu aktuator cały czas wydaje ten specyficzny dźwięk który normalnie wydawał chwile po włączeniu zapłonu.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być. Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę.

Z góry dzięki za poświęcony czas.


 
Profil

Rejestracja: 08.01.2020 22:47
Posty: 13
Imię: Jurek
Quad: Kawa Brute Force 750
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 18.10.2020 19:13 
Re: Brute Force 4x4i brak iskry brak sygnału na pompe paliwa
Hej. Walczyliśmy z mężem kuzynki z identycznym przypadkiem. Tak samo spaliło bezpiecznik założyłem nowy. Rozrusznik kręcił pompa paliwa nie i iskry nie było. Po wielu sprawdzeniach podmieniliśmy jego moduł główny do mojego (mamy takie same modele) i okazało się że jest uszkodzony główny komputer. Poszedł do naprawy koszt 700zł i chłopaki napisali nam ze przyczyną awarii było zbyt wysokie napięcie z winy prawdopodobnie wadliwej pracy regulatora napięcia ładowania. Faktycznie wyglądał na uszkodzony tzn lekko wybulony od strony zalanego tworzywa. Założyliśmy nowy i wszystko gra.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.