Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wycena KVF 750 z 2009 roku (800km przebiegu)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 21:29



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Wycena KVF 750 z 2009 roku (800km przebiegu) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.09.2009 21:29
Posty: 93
Miejscowość: Zielona Góra
Quad: BF 750 '09
PostWysłany: 21.04.2021 09:39 
Wycena KVF 750 z 2009 roku (800km przebiegu)
Cześć wszystkim po 10-letniej nieobecności na tym forum =)

Zwracam się do was z prośbą o wycenę mojej maszyny, która przez ostatnie 10 lat stała w (ocieplanym) garażu i czekała na lepsze dni. Teraz konkretniej:

Kawasaki KVF 750 2009 z polskiego salonu Kawasaki, pierwszy i jedyny właściciel, bez homologacji. Przebieg ~800km. Jeżdżony w miarę regularnie w okresie 2009-2011, potem stał w garażu z okazjonalną przejażdżką raz w miesiącu. Okresowo odpalany przez jakiś czas, natomiast od 4 lat stał i zbierał kurz. Gdy jeździł był serwisowany regularnie w autoryzowanym serwisie Kawasaki, bez rdzy, plastiki całe/oryginalne bez żadnych uszkodzeń, drobne rysy. Miał jedną przygodę i zanurkował w 2010, pojechał wtedy prosto do serwisu i były wykonane wszystkie czynności serwisowe jakie mogły zostać przy takim wypadku. Potem jeździł jeszcze regularnie przez kolejny rok, więc mogę uczciwie powiedzieć, że nigdy z tego tytułu nie było z nim dalej problemów.
Z dodatków: podgrzewane manetki, osłony manetek, osłony aluminiowe pod spód, wyciągarka, lampa LED na przodzie (nie pamiętam modelu, ale tania nie była ;) ).
Teraz poszedł do autoryzowanego serwisu i będzie robiony full serwis przygotowujący go pod sprzedaż tj. wymiany wszystkich olejów, akumulatora, diagnostyka, regulacja zaworów. Zdjęć za bardzo nie mam, a quad jest teraz w serwisie, więc wrzucam to co udało mi się wygrzebać =)

Prosiłbym o orientacyjną wycenę, jakakolwiek kwota będzie mi pomocna.

Image
Image


 
Profil

Rejestracja: 25.04.2021 10:54
Posty: 3
Imię: Sebastian
Quad: Kvf 750
PostWysłany: 04.05.2022 00:29 
Re: Wycena KVF 750 z 2009 roku (800km przebiegu)
Witam. Na wstępie przepraszam że zawracam głowę. Prawdopodobnie jest nowym właścicielem tego quada, zakupem go w ubiegłym roku w Zielonej Górze gdzie został wstawiony na przegląd do serwisu Yamaha, później odbierałem do niego pług do odśnieżania z z jakiejś firmy na ulicy Kożuchowskiej. Patryk który z Panem finalizował zakup miał mi dostarczyć jeszcze brakujące dokumenty ponieważ miał oon kontakt z Pana siostrą z którą chodził do razem do szkoły, i byłem z nim umówiony w kwietniu po odbiór. Niestety przed świętami wielkanocnymi Patryk nagle zmarł, Bardzo Przykra sprawa. W związku z tym nie mam jak odebrać dokumentów bo nie mam kontaktu ani do Pana, ani do Pana siostry. Jeżeli to co opisałem się zgadza Bardzo Proszę o kontakt. Pozdrawiam Sebastian


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.