Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kranik paliwa Kawasaki Brute Force 750. Cieknie paliwo.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 23:14



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kranik paliwa Kawasaki Brute Force 750. Cieknie paliwo. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.02.2018 19:36
Posty: 12
Imię: Kamil
Quad: Yamaha Grizzly 700
Poprzednie quady: Honda Rincon 650
PostWysłany: 24.05.2021 22:01 
Kranik paliwa Kawasaki Brute Force 750. Cieknie paliwo.
Witam

Panowie mam problem z kranikiem w mojej kawce. Po rozebraniu kranika i wyczyszczeniu, chciałem też sprawdzić w jakim stanie jest membrana zaczęło kąpać paliwo po założeniu na bak. Rozebrałem myślałem że źle założyłem membranę jednak jest wszystko w porządku dalej cieknie na bak. Co może być przyczyną ?? Dziurawa membrana ?? Jak wygląda jak nowa nie ma w ogóle dziury. Stwierdziłem że zamówię nową membranę patrzę na allegro i dedykowana do mojego quada to :

https://allegro.pl/oferta/zestaw-napraw ... 7695792551

A moja membrana wygląda dokładnie tak samo jak od motocykla :

https://allegro.pl/oferta/zestaw-napraw ... 0698168471

Widać że Nasi już tu byłi bo smok był lutowany. Co zamówić ?? Ta okrągła raczej na moim kraniki nie bd robić. Może ktoś coś już zamieniał kombinował. Niby na aukcji tej pierwszej jest pokazane że ta pierwsza okrągła idzie ale mi to nijak nie pasuje. Proszę o pomoc

Dzięki

-- dodano 24.05.2021 22:01 --

Dodam że zacząłem grzebac bo brakuje mu mocy. Gaźniki po synchronizacji. Jadę około 67 mil przez 30 sekund około i zaczyna przerywać tak jak ewidentnie zaczyna brakować paliwa. Odczekam 10 sekund jak napompuje paliwo i od nowa idzie do przodu. Myślałem że może wina membrany.


Ostatnio zmieniony przez kamilo5665, 24.05.2021 22:01, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.