Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z odpaleniem Kawasaki kvf 400.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 16:54



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Problem z odpaleniem Kawasaki kvf 400. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 18.08.2013 08:57
Posty: 6
Imię: Damian
Quad: Kawasaki kvf 400 4x4
Poprzednie quady: Bashan 250,eglmotor 250
PostWysłany: 22.09.2013 16:53 
Problem z odpaleniem Kawasaki kvf 400.
Witam mam problem z odpaleniem mojego quada otóż robiłem remont wizualny quada tzn. malowałem ramę, plastiki cały quad był w częściach po poskładaniu odpalił normalnie bez żadnego problemu na następny dzień odpaliłem go pochodził sobie z 5 min na wolnych obrotach potem mu przy gazowałem chodził normalnie gdy po chwili go zaczęło mulić i zgasł wpadłem na pomysł żeby wydrzeć tłumik wydarłem i odpalił na dotyk quad postał 2 tyg ponieważ miałem jeszcze problemy z napędem (dyferencjał tylny się rozleciał ) po poskładaniu go pojechałem w teren pojeździłem po błotach wróciłem do domu następnego dnia też pojechałem się tylko nie daleko przejechać gdy już wracałem do domu miałem po drodze górkę niewielka wrzuciłem luz zgasiłem silnik bo chciałem posłuchać czy nic się nie dzieje z napędem po zjechaniu z górki go odpaliłem postrzelał z gaźnika i zgasł iskra jest i paliwo też dochodzi i tłumik też wydarłem bo myślałem ze to może znowu to proszę was bardzo o pomoc

W temacie nie używamy słów pomocy, help, ratunku itd po to jest forum. //Nazir


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 22.09.2013 16:53, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.