Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kawasaki KVF 700 2004. Problem z ustawieniem wolnych obrotów
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 20:06



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kawasaki KVF 700 2004. Problem z ustawieniem wolnych obrotów 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.01.2020 10:23
Posty: 2
Imię: Bartek
Quad: Kawasaki KVF 700 2004
Poprzednie quady: Suzuki LTF-500F 1998, Yamaha Kodiak 400 1997
PostWysłany: 30.01.2020 10:49 
Kawasaki KVF 700 2004. Problem z ustawieniem wolnych obrotów
Witam, nowy nabytek do lekkiego remontu i pojawił się problem, postaram się opisać jak najlepiej potrafię może ktoś będzie potrafił pomóc lub coś podpowiedzieć. przeszukałem forum i konkretnych informacji nie udało mi się znaleźć, jeśli były jakieś wskazówki starałem się je wdrożyć.

A więc sytuacja wygląda tak.

Quad odpala na ssaniu tylko jeśli dodam mu trochę gazu, na ssaniu chodzi ale na sporo za niskich obrotach(czasem potrafi zgasnąć) i to tylko wtedy gdy śrubę od regulacji obrotów mam maksymalnie wkręconą, po wyłączeniu ssania gaśnie nawet po rozgrzaniu, na obroty się wkręca choć na początku nie chciał, pomogła wymiana świec na nowe. Regulacja mieszanki też nie pomaga, próbowałem w zakresie od 1,5 obrotu śruby do 3,0 obrotów. Generalnie aby chodził muszę lekko przytrzymywać manetkę od gazu.


co zostało zrobione:

-wymienione świece na nowe NGK cr7e, zgodnie z serwisówką
-czyszczenie filtra powietrza
-dokładne czyszczenie gaźników, łącznie z rozpołowieniemi ich
-sprawdzony rozrząd
-regulacja zaworów
-na jednej z linek ssania był pęknięty oring i został wymieniony

Jedno co zauważyłem choć nie wiem czy to istotne, że kiedy założyłem gaźniki z całkowicie wymontowanymi linkami od ssania wtedy quad odpala bez problemu choć trzyma za wysokie obroty mimo wykręconej maksymalnie śruby od regulacji obrotów, a miejscami na dysze od ssania ciągnie sobie powietrze.

Będę wdzięczny za wszelkie rady i podpowiedzi


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.