Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Ustawienie znaków na rozrządzie - KLF 300 C 4x4
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 05.06.2024 02:50



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Ustawienie znaków na rozrządzie - KLF 300 C 4x4 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.01.2010 20:28
Posty: 125
Miejscowość: małopolskie
Quad: Suzuki Kingquad 450
Poprzednie quady: Kawasaki KVF 650 D, KLF 300C 4x4
PostWysłany: 23.05.2011 22:07 
Ustawienie znaków na rozrządzie - KLF 300 C 4x4
Witam . Pilnie poszukuję informacji jak mają być ustawione znaki na rozrządzie w Kawasaki KLF 300C rocznik 2002. Nie wiem czego się łapać ... tzn jak patrzę na wziernik na dole silnika i mam ustawione na znaku to na górnym kole zębatym mam dwa znaki na przeciw siebie które są ustawione pionowo i nie wiem czy mają się z czymś pokrywać np na obudowie czy nie . Na obudowie nie widzę żadnego znaku .
Czy ktoś wie jak to ma być ustawione?
Odkręciłem tylko wziernik i dekiel z góry silnika aby sprawdzić czy łańcuch jest prawidłowo napięty i postanowiłem sprawdzić czy rozrząd jest prawidłowo ustawiony ale nie wiem jak mają być ustawione znaki.
Mam tylko dostęp do górnego koła zębatego i do znaku na kole chyba zamachowym które widać po odkręceniu wziernika .
Czy jeśli byłby rozrząd przestawiony np o jeden ząbek to czy silnik odpala? Jakie mogą być objawy przeskoczenia na rozrzadzie? Proszę o pomoc .Może ktoś już to rozbierał albo ma dostęp do jakiegoś manuala ... Bardzo proszę o pomoc.

-- dodano 23.05.2011 22:07 --

A może ktoś pomógł by mi znaleźć serwisówkę do KLF 300 C . Znajduję jakieś pliki ale nie potrfię ściagnąć .
Czy możliwe że w KVF360 jest podobnie jak KLF300 ? bo jeśli tak to prawdopodobnie mam przestawiony wałek rozrządu o jeden lub dwa zęby . Ale nie jestem pewien. Quad odpala normalnie czy to na zimnym czy na rozgrzanym ... jedynie co zauważyłem to chyba nie działa ssanie bo jak włączę to go zdusi nawet na zimnym. Czy to może mieć jakiś związek z rozrzadem???


Ostatnio zmieniony przez Nazir 13.06.2012 21:01, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil

Rejestracja: 13.06.2012 20:27
Posty: 3
Miejscowość: pomorze
Quad: Kawasaki KLF 300C 1999R
PostWysłany: 13.06.2012 20:59 
Re: Ustawienie znaków na rozrządzie - KLF 300 C 4x4 Pilne !
Witam,
Ponawiam zapytanie kolegi. Mam okazję zakupić Kawasaki KLF 300 4x4 i ponoć też ma przestawiony rozrząd...
Moje pytanie brzmi czym to się może objawiać i jak ustawić rozrząd na właściwe miejsce?
Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.