Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - ROZRUSZNIK Kawasaki KLF 220
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 02:52



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
ROZRUSZNIK Kawasaki KLF 220 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team

Rejestracja: 27.12.2007 22:01
Posty: 722
Miejscowość: A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: sprawny
PostWysłany: 19.05.2008 13:14 
Bocian69 napisał(a):
Pisze się " wysówa a nie wysuwa "


No teraz Bocian69 to już pobiłeś wszystko, nie wiem czy się śmiać czy płakać :oczy:

Na Twoim miejscu oddałbym quada do dobrego mechanika. Chyba tak będzie najlepiej, bo wnioskując z twojej wiedzy, możesz więcej zepsuć niż naprawić i wierz mi mówię to szczerze bez żadnych złośliwości.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.05.2008 14:45 
Bocian69 napisał(a):
czyli tak ten bendix jest w rozruszniku ten element co wystaje po za obudowe rozrusznika co napedza dalej wszystko w silniku tak ?


Si. Aczkolwiek, jestem praktycznie pewien że w tym sprzęcie jest sprzęgło jednokierunkowe na kole zamachowym. Sam nie zdejmiesz, trzeba odpowiednich narzędzi - tak jak pisałem.


Bocian69 napisał(a):
A tak pozatym Ty też robisz byki :P Pisze się " wysówa a nie wysuwa " :lol:


A niech cię drzwi ścisną :| Nowa ortografia co? Proponowałbym powtórzyć sobie zasady pisowni o kreskowanego ;) A jak ci się nie chce, to używaj przycisku PISOWNIA, ew. pisz w Wordzie lub Firefox'ie.

http://www.sjp.pl/co/wysuwa%E6

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2008 19:55
Posty: 74
Miejscowość: Kraków
Quad: Kawasaki KLF 220 ;* mmmmm
PostWysłany: 19.05.2008 18:18 
dobra dobra mniejsza z tymi bledami :P .. jeszcze taki kolega mowil mi zebym posprawdzal dobrze kable i popodlaczal prawidlowo mase bo mozliwe ze rozrusznik dostaje za malo prondu czy cos takiego . .


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.05.2008 18:25 
Bocian69 napisał(a):
zebym posprawdzal dobrze kable i popodlaczal prawidlowo mase bo mozliwe ze rozrusznik dostaje za malo prondu czy cos takiego . .


Nie ma szans. Jeśli kręci rozrusznik (i to slychac - bez "jęczenia" czy hamowania) to na sto procent walniety jest napęd koła zamachowego.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2008 19:55
Posty: 74
Miejscowość: Kraków
Quad: Kawasaki KLF 220 ;* mmmmm
PostWysłany: 19.05.2008 18:54 
czyli mam teraz isc do quada zdjac boczny dekiel i gdzie to kolo będzie się znajdywalo ? na wale ? I czy jak będzie bardzo znisznczone to gdzie takie dostane albo czy da się jakos dorobic ?


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.05.2008 18:59 
Bocian69 - widzę że nie masz zielonego pojęcia o choćby podstawach budowy silnika (nie mówię tego złośliwie, chce tylko zaoszczędzić niepotrzebnych wydatków). NIE zabieraj się do tego sam, bo tylko nabroisz. Masz tyle ludzi w Krakowie jeżdżących, zagadaj na temat dobrego serwisu.

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2008 19:55
Posty: 74
Miejscowość: Kraków
Quad: Kawasaki KLF 220 ;* mmmmm
PostWysłany: 19.05.2008 20:16 
bylem przy motorku i zauwazylem pare nowych rzeczy .. A mianowicie , rozrusznik kreci napedza wal i tlok ale jest tak jak by slaby jak by nie mial sily .. Co o tym sadzisz ?


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team

Rejestracja: 27.12.2007 22:01
Posty: 722
Miejscowość: A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: sprawny
PostWysłany: 19.05.2008 20:21 
od tego kręcenia ci się akumulator rozładował i dlatego słaby jest, jeżeli nakręca wał i tłok tzn, że wszystko działa tylko nie chce odpalić, a tu już masz znowu serie niewiadomych, czy dopływa paliwo do gaźnika/silnika, czy jest iskra na świecy itp.


Ostatnio zmieniony przez woźny, 19.05.2008 20:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2004 14:17
Posty: 3014
Miejscowość: Okolice Warszawy
Quad: Zbyt dużo quadów ;)
PostWysłany: 19.05.2008 20:21 
Jak nie ma siły, to akumulator jest do naładowania/do wyrzucenia ze względu na wiek. Podłącz się pod akumulator samochodowy i sprawdź. Swoją droga, po co tu się wszyscy produkują jak nie jesteś w stanie od początku do końca określić "co się boli" :oczy: To się nie stało tak nagle, nie ma cudów że nie chodził a teraz chodzi.

Jeszcze jedno - jeśli nie zrobisz czegoś ze swoim niechlujstwem przy pisaniu postów (dalej walisz byki, pomimo że zwracałem na to uwagę, i na dodatek podałem jak tego uniknąć bez żadnego wysiłku) to po prostu będę bez ceregieli kasował. Koniec zabawy - nie będę spędzał tu pół wieczoru poprawiając to, czego Tobie nie chciało się od początku zrobić dobrze :!:

_________________
Pozdrawiam, Piotr "aXcid" Winiarski :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2008 19:55
Posty: 74
Miejscowość: Kraków
Quad: Kawasaki KLF 220 ;* mmmmm
PostWysłany: 19.05.2008 20:37 
Dobrze już będę pisał normalnie .. A co Ty admin jesteś ? :) dobra jutro się podłacze do akumlatora samochodowego i zobacze co jest ... Jak będzie cos nie tak to napisze :)


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.