Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.04.2024 11:42



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.04.2010 09:13
Posty: 1
Quad: klf 300c 4x4
PostWysłany: 03.04.2010 09:39 
Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
Proszę o pomoc.Mam Kawasaki KLF 300 C 4x4 z 1996r

Cieknie mi paliwo chyba z rurki odpowietrznika gaźnika.Jeśli kranik jest zamknięty wtedy nie cieknie a jeśli się otworzy to się leje.Stało się to po tym jak dolałem paliwa do baku.Gdy był na rezerwie nie lało się nic.Proszę o podpowiedz co może być tego przyczyną bo sam nie wiem o co chodzi.Quadzik stał całą zimę w garażu i nic nie ciekło.

Drugi problem mam z odpalaniem na zimno po dłuższym postoju.Gdy jest rozgrzany pali bez problemu.A gdy postoi dwa tygodnie jest straszny problem z odpaleniem.Świeca wymieniona.Iskra jest.Zauważyłem że świeca jest zawsze mokra jakby była zalana.Po wysuszeniu i przeczyszczeniu świecy dalej nie chce palić.Ssanie nic też nie daje.Ręcznie też nie chce odpalić
Bardzo proszę o jakieś wskazówki.
Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.09.2009 21:29
Posty: 93
Miejscowość: Zielona Góra
Quad: BF 750 '09
PostWysłany: 03.04.2010 14:54 
Re: Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
Skoro pali gdy silnik jest rozgrzany to coś jest nie tak ze ssaniem. Poszukaj jakiegoś zamiennika. Może to pomoże.
Cytuj:
Zauważyłem że świeca jest zawsze mokra jakby była zalana.Po wysuszeniu i przeczyszczeniu świecy dalej nie chce palić

Gdy jest zalana to można ją przywrócić do funkcjonowania tylko poprzez wypalanie w ogniu!

_________________
"Robiąc cokolwiek, stajesz się kimkolwiek"


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.10.2010 08:28
Posty: 106
Miejscowość: Psary
Quad: hummer || 250
PostWysłany: 11.01.2011 15:16 
Re: Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
ja miałem taki, sam problem tylko po przeczyszczeniu gażnika śle złorzyłem pływak i mi go przelewało

apropo ssania niewiem co jest kolega ma quada jak załączy ssanie i perzegazuje quada quad pali i nie przerywa a jak ja ospale na ssaniu i przegazuje to gaśnie
i co morze z tym być

_________________
Nigdy nie jeżdzij szybciej ! niż Twój anioł stróź potrafi latać !!!

pierwsza jazda po wymianie bendixa (zima 2010)

http://www.youtube.com/watch?v=WQ2PDV3TC3k


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.01.2010 15:12
Posty: 45
Miejscowość: RABKA-ZDRÓJ
Quad: Kawasaki klf 400 4x4 Kawasaki klf 300 2wd
PostWysłany: 03.03.2011 20:39 
Re: Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
w Kawasaki 400 w roku 96 zwyz byly już sania automatyczne kabelek idzie do gaznika :D wiadome popatrz może cos ulecialo lub zasniedzialo potem zaczynaja schody może zeczywiscie plywak się zacina lub cos w tym stylu trzeba rozebrac i zobaczyc lecz jak nie masz pojecia o tym to nie wkladaj tam palcy !!! trzecia sprawa u mnie pekla mebrana i paliwo jakims dziwnym cudem też lalo się ciagle pozdrawiam ;) michal

_________________
Kawasaki NA ZAWSZE !


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 18.09.2019 19:55
Posty: 2
Imię: Szymon
Quad: Klf 220
PostWysłany: 02.10.2019 17:01 
Re: Wyciek paliwa KLF 300 C 4x4 i problem z odpalaniem
Witam

Mam Kawasaki klf 250
Co jakiś czas skrapla mi się paliwo na dole gaźnika z rurki i silnik nie odpala.
Świeca jest sucha.
A gdy dam trochę paliwa pod świece odpala i normalnie jeździ, działa wszystko dobrze.
Co może być przyczyną?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.