Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Brak iskry ITP w Kawasaki klf 300
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 07:59



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Brak iskry ITP w Kawasaki klf 300 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.01.2016 17:05
Posty: 6
PostWysłany: 09.01.2016 17:21 
Brak iskry ITP w Kawasaki klf 300
Witam drogich kolegów i koleżanki mam taki o to problem ze swoim Kawasaki klf 300 a mianowicie w okolicy września był w nim robiony silnik czyli wymiana cylindra, szlif itp i od tamtej pory zaczęło się dziać można powiedzieć po remoncie jeździłem nim z jakieś 10h i zaczął łapać lewego powietrza to oddałem gaźnik do czyszczenia i do przeglądu gaźnik zamontowałem i było ok. Następnie chcę zapalić któregoś razu a tu mi coś pstryka jak nacisnę starter i doszedłem że to pstryka przekaźnik rozrusznika sprawdziłem czy dobrze jest przykręcony ten kabel co daje napięcie do rozrusznika i był luźno cała ta śruba ale jak tą śrubą i kablem w rozruszniku ręką ruszałem to kręcił i zapalał i nic nie pstrykało a więc postanowiłem wymienić rozrusznik znalazłem w internecie używany sprawdziłem najpierw czy kręci przed włożeniem i kręci zamontowałem i chce zapalić i co i pstryka to wziązłem go na kable spróbować zapalić z akumulator ani drgnie to wziąłem prostownik z rozruchem i i minus na mase aplus na tą śrubę w rozruszniku i kręci normalnie ale kręcę nim i kręcę i nie może zapalić sprawdzam iskre i brak iskry i teraz nie wiem co dalej czego może być przyczyną to a jeszcze dodam że jak mam podłączony akumulator to tak jak by go nie było bo ani świateł ani klaksonu także proszę o pomoc i wskazówki co to może być


 
Profil

Rejestracja: 13.12.2015 22:08
Posty: 93
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 12.01.2016 15:52 
Re: Brak iskry ITP w Kawasaki klf 300
Sprawdzałeś bezpieczniki, masę.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


 
Profil

Rejestracja: 15.01.2012 16:16
Posty: 100
Quad: Praire 650
PostWysłany: 13.01.2016 20:59 
Re: Brak iskry ITP w Kawasaki klf 300
Sprawdź przekaźnik ten co powinien być zawieszony na takiej gumce w tylnej części quada. Jak coś mam taki.

_________________
Świadczę usługę naprawy aktuatorów Kawasaki więcej info PW.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.