Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 00:59



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.06.2007 17:48
Posty: 7
Miejscowość: z lasu
Quad: szukam
PostWysłany: 16.08.2007 19:20 
Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400
Witam,
Ostatnio natrafiłem na ofertę kupna Quada Kawasaki KFX 400 i wysłałem sprzedającemu wiadomość z zapytaniem o stan techniczny, oraz możliwość rejestracji. W odpowiedzi dostałem takiego e-maila:

Cytuj:
witam,
quada tego przywiozlem z Niemiec 2 tygodnie temu....
31.07.2007 skonczyl rok
stan tego quada oceniam na dobry,gdyz, opony tylne trzeba by wymienic, bo od nowosci jezdzono na nich tylko po drogach asfaltowych,dlatego szybko ucierpialy....a czy bezwypadkowy, wiec tego to ja nie wiem...ma porysowany tylny plastik, wiec może ktoś nim fikolka zrobil, nie wiem...wiem ze silnik jak i caly naped pracuje idealnie...a przejechane ma okolo 3.000 km...rame sprawd\alem,czyli zbierznosc, wszystko oki....
quad posiada homologacje i jest do rejestracji..napisalem ze zarejestrowany,gdyz nie wszyscy wiedza co znaczy slowo homologacja....


Moje pytania brzmią: Czy według was fakt że plastiki z tyłu są porysowanie może oznaczać jakiś poważny wypadek ? Jak to jest tak naprawdę z rejestracją tego quada, czy nie będę miał z tym problemów ? Czy znacie może jakieś miejsce w okolicach Szczecina gdzie można zrobić przegląd tej jednostki ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.02.2006 23:07
Posty: 289
Miejscowość: Lębork ( Pomorze )
Quad: Suzuki Ltz 400 K4
PostWysłany: 16.08.2007 22:04 
4-wheeler-man napisał(a):
Czy według was fakt że plastiki z tyłu są porysowanie może oznaczać jakiś poważny wypadek ? Jak to jest tak naprawdę z rejestracją tego quada, czy nie będę miał z tym problemów ?

Każdy ma porysowane plastiki, mogło to być od porysowania od gałęzi lub od dzwonka ;)
Myślę że nie będziesz miał problemów, ponieważ ma homologacje - a wtedy bez problemów rejestrujesz :uśmiech:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.06.2007 17:48
Posty: 7
Miejscowość: z lasu
Quad: szukam
PostWysłany: 16.08.2007 22:19 
Dzięki za odpowiedź ;) A wie ktoś może gdzie w okolicach Szczecina można zrobić przegląd takiego Quada ?
Wtedy po prostu przed kupnem pojechałbym z Quadem i sprawdził czy nie było jakiegoś "dzwona" :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.06.2007 17:48
Posty: 7
Miejscowość: z lasu
Quad: szukam
PostWysłany: 17.08.2007 23:14 
Nikt nie wie gdzie w okolicach Szczecina można sprawdzić takiego Quada ? Taka informacja bardzo by mi pomogła ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.07.2008 21:12
Posty: 271
Miejscowość: Jura Krakowsko- Częstochowska
Quad: Chiny, Tajwan, w końcu Japonia...KFX 400
PostWysłany: 16.10.2011 21:39 
Re: Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400
4-wheeler-man napisał(a):
Witam,
Ostatnio natrafiłem na ofertę kupna Quada Kawasaki KFX 400 i wysłałem sprzedającemu wiadomość z zapytaniem o stan techniczny, oraz możliwość rejestracji. W odpowiedzi dostałem takiego e-maila:

Cytuj:
witam,
quada tego przywiozlem z Niemiec 2 tygodnie temu....
31.07.2007 skonczyl rok
stan tego quada oceniam na dobry,gdyz, opony tylne trzeba by wymienic, bo od nowosci jezdzono na nich tylko po drogach asfaltowych,dlatego szybko ucierpialy....a czy bezwypadkowy, wiec tego to ja nie wiem...ma porysowany tylny plastik, wiec może ktoś nim fikolka zrobil, nie wiem...wiem ze silnik jak i caly naped pracuje idealnie...a przejechane ma okolo 3.000 km...rame sprawd\alem,czyli zbierznosc, wszystko oki....
quad posiada homologacje i jest do rejestracji..napisalem ze zarejestrowany,gdyz nie wszyscy wiedza co znaczy slowo homologacja....


Moje pytania brzmią: Czy według was fakt że plastiki z tyłu są porysowanie może oznaczać jakiś poważny wypadek ? Jak to jest tak naprawdę z rejestracją tego quada, czy nie będę miał z tym problemów ? Czy znacie może jakieś miejsce w okolicach Szczecina gdzie można zrobić przegląd tej jednostki ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelką pomoc.



"....a czy bezwypadkowy, wiec tego to ja nie wiem...ma porysowany tylny plastik, wiec może ktoś nim fikolka zrobil,"

Uwielbiam takie texty. Wprostu uwielbiam. :) Jak ci tak jeszcze handlarz pisze to wiedz że quadzik miał ostre przeżycia.
Masz gdzies linka do aukcji ?? Wrzuć chetnie zadzwonie i popytam co i jak...
Pozdro


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2009 19:52
Posty: 380
Miejscowość: Krzątka/Nowa Dęba
Quad: LTZ 400/Warrior 350
PostWysłany: 17.10.2011 11:05 
Re: Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400
Spójrz na datę tego postu to było dawno dawno temu :!:

_________________
Quady mój ustrój moje życie moja pasja


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2011 18:25
Posty: 301
Miejscowość: Wielkopolska
Quad: Kawasaki KfX 400 :)
PostWysłany: 14.03.2012 15:16 
Re: Pytanie odnośnie kupna używanego Kawasaki KFX 400
a co koledzy powiecie na temat awaryjności KFX 400 z 2005r?


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.