Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - krzyzak wariatora
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 10:58



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
krzyzak wariatora 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02.08.2014 19:44
Posty: 7
Quad: Kawasaki kfx 700
PostWysłany: 02.08.2014 20:14 
krzyzak wariatora
Witam, mam od 2 tyg uzywana kawe kfx700 widac, trochę przeszla, ale usterki ponoc byly naprawiane na bierzaco. Mi dziś się przytrafila awaria, pekla tulejka na krzyzaku wariatora. W sklepach jest oferowany caly krzyzak i pytanie czy da się naprawic to tanszym kosztem (wymiana tulejki). jeżeli tak to prosilbym o porady na co zwrocic szczegolna uwage przy naprawie i ewentualnie jakies sugestie co moglo to spowodowac, abym mogl na przyszlosc się zabezpieczyc :wizi:


 
Profil

Rejestracja: 17.08.2013 11:12
Posty: 37
Imię: Grzesiek
Quad: Kfx700
PostWysłany: 23.08.2014 14:45 
Re: krzyzak wariatora
A więc tak przerabiałem to u siebie i musiałem kupić niestety nowy z nowymi tulejkami gdyż to jest sprzedawane jako kpl. w servisie Kawasaki..
Pytasz o przyczyny wiec obejżyj dokładnie swoje odważniki w sprzęgle czy nie mają luzów tzw. bocznych i czy na krzyzaku co pękła tulejka nie ma oznaki szorowania to alu więc na pewno będzie widać czy jest ok..Jak masz oznaki szorowania to czeka Cię wymiana odważników na nowe gdyż stare się wypracowały..
Ja poszedłem w tuning sprzęgła EPI z odważnikami więc wymieniłem na nowe wszystko pozdr


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.10.2013 21:36
Posty: 201
Imię: Paweł
Quad: Kawasaki KFX 700
PostWysłany: 23.08.2014 20:58 
Re: krzyzak wariatora
Tak jak kolega Getek pisze plus ja bym dodał sprawdzanie co jakiś czas czy rolki się nie blokują. Jeśli się nie kręcą bez oporów to też będzie problem. Ciężarek będzie udeżał ciągle w jedno miejsce rolki aż ta pęknie. Nie daje się tam żadnego smaru a jeśli jest brud, który blokuje to wyczyść brake cleanerem albo jakimś innym nie tłustym płynem i tyle.

_________________
---
Monster with Yoshi double full exhaust & much more...


 
Profil

Rejestracja: 31.12.2014 16:32
Posty: 1
Imię: Krzysiek
Quad: Kawasaki KFX 700
PostWysłany: 17.04.2015 07:54 
Re: krzyzak wariatora
Witam.

Wczoraj pękła mi jedna z tulejek na odważniku. Znalazłem na allegro osobę, która niby regeneruje wariatory we Włocławku. Moje pytanie brzmi czy ktoś z użytkowników regenerował tam ? Przyznam szczerze, że tak nie do końca ufam temu ogłoszeniu, choć po rozmowie telefonicznej gość był dosyć wiarygodny.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.