Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pomocy Kawasaki KFX 450 przerywa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 03:44



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Pomocy Kawasaki KFX 450 przerywa 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.07.2010 18:23
Posty: 2
Quad: KFX 450 R
PostWysłany: 09.07.2010 19:00 
Pomocy Kawasaki KFX 450 przerywa
Witam wszystkich ,posiadam kfx 450 R 2008 sprowadzony z USA i jezdzilem nim okolo 6 miesiecy i od czasu do czasu cos mi przerywal zaplon (tak raz w tygodniu)ale to mialem wrazenie ze jakby po myciu się tak dzialo ale potem i tak probowalem go myjko zalewac wszedzie i nic.Po jakims czasie gdy zaczal czesciej przerywac to go nie moglem w ogóle odpalic.Potem znowu zaczal odpalac i tak wkolko no i go wkoncu zawiozlem do ASO a tam jaja bo komputer pokazal ze to cewka ,to kupilem i dalej to samo.Potem doszli do wniosku ze modul zaplonowy koszt 1800zl i dalej to samo.Trwa to już 3 miesiace a kfx-em szarpie dalej.proszę was o jakies rady,czy może ktoś się już spotkal z takim problemem bo jak w ASO nie umia tego zrobic to chyba tylko konkretnych ziomkow trzeba???Powiem ze umowilem się z elektro mechanikiem w przyszlym tygodniu i zobaczymy czy jemu się cos uda???????????????


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.12.2009 22:05
Posty: 1378
Miejscowość: Toruń
Poprzednie quady: ACCES 250, R350, LTZ 400, DS 650, KFX 450, LTR 450
PostWysłany: 09.07.2010 21:43 
Re: Pomocy Kawasaki KFX 450 przerywa
możliwe że coś z wtryskiem lub coś poprostu czasami nie styka.. i do tych sprzetów trzeba wykfalifikowanych ludzi lub poprostu doświadczonych z nowszymi quadami ! bo reszta Cię naciąga na kase i wydajesz to w błoto ! Z kąd jesteś..? poszukaj na necie jakiegoś `odpowiedzialnego` serwisu z Tw okolic :)


 
Profil

Rejestracja: 09.07.2010 18:23
Posty: 2
Quad: KFX 450 R
PostWysłany: 10.07.2010 07:09 
Re: Pomocy Kawasaki KFX 450 przerywa
arturatv napisał(a):
możliwe że coś z wtryskiem lub coś poprostu czasami nie styka.. i do tych sprzętów trzeba wykfalifikowanych ludzi lub poprostu doświadczonych z nowszymi quadami ! bo reszta Cię naciąga na kase i wydajesz to w błoto ! Z kąd jesteś..? poszukaj na necie jakiegoś `odpowiedzialnego` serwisu z Tw okolic :)
Dobrze to nazwałeś że mnie naciągają a jest to ASO które widocznie nic nie wie?Jestem z okolic Bielska Białej i znalazłem jakiegoś podobno super elektro mechanika z którym się umówiłem na poniedziałek i jeżeli on nie pomoże to mam namiary od Kolegi z forum do mechaników z Wrocławia o nazwie Quadimodo


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.