Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Produkcja LTZ
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 13:26



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Produkcja LTZ 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 19.03.2017 19:42
Posty: 8
PostWysłany: 27.08.2017 14:41 
Produkcja LTZ
Siema, mam pytanie czy produkują dalej ltz 400 ?. Chcę kupić nowego i nie moge nigdzie znaleźć strony gdzie występują.


 
Profil

Rejestracja: 26.10.2017 21:29
Posty: 9
Quad: Yamaha Raptor 700R/SE 2017
PostWysłany: 26.10.2017 22:07 
Re: Produkcja LTZ
Siemka.
Powiem Ci tak, niby w Polsce nie ma ale można czasem spotkać takienowe LTZ z niewiadomego pochodzenia hehe :). Też interesowałem się właśnie tym tematem skąd np ludzie w Polsce posiadają takie egzemplarze (mówię tutaj o roczniku 2013, nowszych w stanie "nowym" nie spotkałem).
Po kilku mailach do potencjalnych sprzedających takie quady (prywatne osoby) dowiedziałem się że m.in 1 egzemplarz LTZ 400 w kolorze białym z 2013 roku ze stanem licznika 0 wyjechał z salonu Suzuki w Słupsku i powędrował aż na Podkarpacie za kwotę 32 000 zł, ciekawa sprawa bo sprzedający twierdzi, że quada kupił w 2015 roku i nie zrobił nim ani 1 km, po co więc kupować taki sprzęt i sprzedawać go teraz o kilka tysięcy taniej?
Dziwna sprawa bo np. na stronie Suzuki LTZ nie widnieje ten model, można zakupić tylko quady przeprawowe, które szczerze nie wiem kto kupuje, ich cena zabija (ceny bagatela 40-50 tysięcy, ani to wyglądu nie ma ani nic, szczerze mówiąc nawet za 10 tysięcy nie kupiłbym takiego quada z salonu, chyba po prostu nie mój gust..)
Drugi sprzedający posiadał LTZ 400 z 2012 Limited Edition i kupił go w Niemczech (nawiązując do tego modelu LE - ktoś w ogóle orientuje się czy w Polsce albo gdziekolwiek na stronie Suzuki był dostępny ten model do kupienia?) Obecnie z tym modelem to jak z szynką za komuny, udało mi się tylko wytropić 2 w Polsce do sprzedania i 2 w USA ale niestety już się sprzedały.
Jeszcze analizując strony Suzuki USA są tam dostępne LTZ, bodajże rocznik 2013 w kolorze białym i czarno-żółtym za 7099 $ ale są ogólnodostępne i widnieją na stronie Suzuki, na naszych stronach niestety ich nie ma.

Podsumowując gdyby chciało się kupić taką świeżą LTZ to naprawdę jest dramat, nie wiem jak to było kilka lat temu ale na dzień obecny to trzeba szukać jak ze świecą.Może po prostu skończył się w naszym kraju popyt na te modele i zaprzestali ich ściągania z Japonii :) Jedynie co teraz można spotkać to używane stare roczniki, które są słabsze i wizualnie i technicznie od tych nowszych... Sam chciałem kupić takiego quada właśnie w takim stanie jak Ty szukasz ale jest to chyba nie możliwe, a jeżeli jest to za ogromną cenę....

Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje na ten temat to podzielcie się :)


Ostatnio zmieniony przez xyz252820, 26.10.2017 22:07, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.