Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Dystanse do ltz 400
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 22:19



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Dystanse do ltz 400 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10.11.2019 13:09
Posty: 1
Imię: Daniel
Quad: LTZ 400
PostWysłany: 06.12.2019 21:36 
Dystanse do ltz 400
Witam jestem nowy na forum. Od niedawna śmigam na ltz 400 (nie jest to mój pierwszy quad). Quadem śmigam po lasach, drogach polnych, żwirowniach, po drogach asfaltowych oraz czasem wpadnę na tor.
Do Suzi zamierzam kupić dystanse, wiem że było sporo takich tematów, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Postanowiłem że kupię dystanse aluminiowe. Problem w tym że nie wiem jaka ich grubość.
Moja jazda do spokojnej na pewno nie należy, oprócz agresywnej jazdy bawię się też w stunty (jazda na kołach bocznych, tylnych itp). Nie chcę aby quad ucierpiał jakoś bardzo przez założenie zbyt grubych dystansów, oraz abym był dalej w stanie bezproblemowo śmigać na bocznych kołach. Zastanawiam się również czy tył i przód poszerzać o tyle samo.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.