Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - montaż i demontaż oski Suzuki litr 450 problem z luzem 0,5cm
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 22:51



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
montaż i demontaż oski Suzuki litr 450 problem z luzem 0,5cm 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 07.10.2020 21:01
Posty: 1
Imię: PIOTJAR
Quad: Suzuki ltr450
PostWysłany: 07.10.2020 21:31 
montaż i demontaż oski Suzuki litr 450 problem z luzem 0,5cm
Witam , proszę o informacje kolegów co może być problemem widocznym w linku na filmie YT , oska była zdemontowana na transport autem i zamontowana spowrotem i ma teraz luz 0,5cm - co mogło się stać proszę o pomoc

https://youtu.be/genkm7anNvI


Ostatnio zmieniony przez YARCOV89 07.10.2020 21:31, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 08.10.2020 19:10 
Re: montaż i demontaż oski Suzuki litr 450 problem z luzem 0
Nic nie stoi jeszcze na przeszkodzie żeby rozebrać i jeszcze raz na spokojnie złożyć, powiem tak jestem na takim samym etapie jeśli chodzi o składanie do kupy tylnego wahacza bo wymieniałem łożyska. Skoro twierdzisz pierścienie są na swoim miejscu to po pierwsze rozkręć tą dużą nakrętkę całkowicie do oporu i dopiero załóż bez tej kontry dopiero po założeniu i skręceniu dokręć kontrą jak dla mnie to jest właśnie przyczyną. Od strony tarczy hamulcowej krzyżak trzyma się na wieloklinie i na tym pierścieniu zabezpieczającym i z drugiej strony powinno być tak samo innej opcji nie ma, powoli to złóżcie


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.