Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Suzuki Kingquad 700 szumy podczas pracy silnika
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 23:02



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Suzuki Kingquad 700 szumy podczas pracy silnika 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 14.10.2017 15:01
Posty: 5
Imię: Dariusz
Quad: Suzuki KG
PostWysłany: 24.12.2017 20:08 
Suzuki Kingquad 700 szumy podczas pracy silnika
Witam. Mam problem ze swoim kq.
1) Chodzi o to, że podczas pracy silnika chodzi pięknie. Problem pojawia się, gdy dodam gazu. Wówczas gdy obroty się zmniejszają słychać szelest, tak jak by szuranie. A gdy obroty spadną, wówczas szelest znika. Co więcej gdy jestem w terenie i zjeżdżam z górki czuję tak jak by nie hamował biegiem tylko pod koniec tak jak by łapał. Czy ktoś miał podobny problem. Jeden ze znajomych podejrzewa, że może być to wina łożyska jednokierunkowego, i to ono przeskakuje i tak szura.To jeden problem.
2)Drugi polega na tym, że gdy quad jest zimny, problem jest z jego odpaleniem. Tak jak by nie za każdym razem obracał silnik i przeskakiwał. Muszę pokręcić nim jakąś 1-2 minuty i odpala. Problem ten znika, gdy quad jest rozgrzany pali od strzału. Tutaj znajomy również mówi że miał podobny problem w Rincon 680 zniknął gdy wymienił łożysko jednokierunkowe. Wymieniłem już aku na nowy i to nie on.


 
Profil

Rejestracja: 17.08.2015 21:02
Posty: 264
Quad: Kingquad 700
Poprzednie quady: exc 525
PostWysłany: 25.12.2017 21:30 
Re: Suzuki Kingquad 700 szumy podczas pracy silnika
1. czyli ewidentnie cos z ukladem napedowym pasek, wariator itp trzeba rozebrac i zajzec

2. też tak mialem wyjechane lozysko jednokierunkowe


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.