Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Suzuki Kingquad 700 problemy z odpaleniem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 10:40



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Suzuki Kingquad 700 problemy z odpaleniem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 14.10.2017 15:01
Posty: 5
Imię: Dariusz
Quad: Suzuki KG
PostWysłany: 05.04.2018 11:37 
Suzuki Kingquad 700 problemy z odpaleniem
Witam. Mam problem z odpaleniem mojego kinga... Na początku myślałem, że są to źle ustawione zawory, dla tego też rozebrałem i ustawiłem wraz ze znajomym zawory tak jak w manualu. Ale okazało się, że problem tkwi w czym innym. Doszedłem do tego, że najprawdopodobniej jest to "bendix łożysko jednokierunkowe"
Objawy są takie, że podczas odpalania gdy quad jest zimny ciężko jest odpalić tzn. gdy zdjąłem pokrywę silnika od paska to co jakiś obrót pasek się kręci co blokuje rozrusznik i jest problem z odpaleniem (rozrusznik zwalnia i gaśnie licznik. Nie jest to problem napięcia bo aku jest nowy). Gdy co jakiś czas uda się, żeby pasek się nie kręcił to rozrusznik zastartuje i quad normalnie zapali.
Pytanie mam następujące, czy ktoś z was kupował samo łożysko (zamiennik) takie jak to:
http://allegro.pl/bendix-lozysko-jednok ... 95018.html
bo niestety nie ma samego łożyska oryginalnego tylko jest komplet
http://atv-expert.com.pl/p2453,lozysko- ... 0-750.html
i czy bez problemu pasowało.
Nadmieniam, że gdy quad jest ciepły nie ma problemu z odpaleniem najmniejszego. Pali na dotyk.
Pytam dla tego, że mój znajomy miał podobny problem w Hondzie Rincon 680 i jak się okazało był to właśnie to. Gdy zamówił zamiennik (samo łożysko) okazało się, że zamiennik nie spełniał swojego zadania i nadal quad nie palił. Gdy zamówił oryginalne łożysko w salonie nie było problemu i wszystko spasowało.
Jeżeli kupowaliście taki zamiennik dajcie znać czy wszystko było oki.


 
Profil

Rejestracja: 17.08.2015 21:02
Posty: 264
Quad: Kingquad 700
Poprzednie quady: exc 525
PostWysłany: 23.04.2018 08:23 
Re: Suzuki Kingquad 700 problemy z odpaleniem
witam
też mialem ten problem ze się blokowal rozrusznik, wymiana lozyska pomogla, kolo zebate nie jest ci do niczego potrzebne chyba ze masz powycierane zeby

-- dodano 23.04.2018 08:23 --

I jak tam?


Ostatnio zmieniony przez Piteros1, 23.04.2018 08:23, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.