Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - KQ 750. Zgasł i nie odpala.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 06:09



Odpowiedz  [ 1 post ] 
KQ 750. Zgasł i nie odpala. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 29.12.2019 22:29
Posty: 2
Miejscowość: Płock Legionowo
Imię: Piotr
Quad: Suzuki Kingquad 750axi
Poprzednie quady: Honda 450
PostWysłany: 30.12.2019 18:49 
KQ 750. Zgasł i nie odpala.
Witam. Jestem właścicielem Suzuki Kingquad 750axi 4x4 2010r. Mam to od 1.5 roku. Ma 11tys przebiegu. Ostatnie wymiany miał robione rok temu. Teraz od 2 miesięcy stał. Dziś to odpaliłem pochodził sobie z 30 minut. Wsiadłem i do żwirowni miałem ulica 7km. Więc po asfalcie jechałem na Maxa i zauważyłem że o 4km mniej się rozpędza niż zawsze. Po chwili usłyszałem jakiś dziwny odgłos z napędu jak by spadł jakiś łańcuch czy coś takiego. Stracił moc i zgasł. I poleciał siwy dym z tłumika śmierdzący. Żadna ko trolla się nie zaświeciła. Po chwili próbowałem zakręcić kręci ale tak jak by bez świecy nie dawał prądu. Co o tym myślicie ? Rozrząd czy coś innego ? Jak rozrząd to jakie to są koszta ? Tysiąc dwa czy pięć:)? Szukam dobrego mechanika który się na tym zna. Płock lub Legionowo . Dziękuję i pozdrawiam.

Suzuki ma swój dział, pisownia do poprawy a w tematom nadajemy tytuły opisujące problem a nie używamy słów pomocy, help itp. //Nazir


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 30.12.2019 18:49, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.