Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - sensor / czujnik map czy może być inny Kingquad 750 2011r
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 15:20



Odpowiedz  [ 1 post ] 
sensor / czujnik map czy może być inny Kingquad 750 2011r 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.10.2016 20:29
Posty: 62
Miejscowość: Siewierz
Imię: Piotrek
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 13.05.2020 20:23 
sensor / czujnik map czy może być inny Kingquad 750 2011r
hej, mam problem bo king gaśnie nawet 6 razy jak wyjeżdżam z garażu. odpalam bez problemu na biegu jałowym gazuje i jest ok, włączam bieg czy to R czy H dotykam manetkę gazu i gaśnie. Odpala od szczała i rusza po czym za chwile ma znowu napad i gaśnie. Bedę badać ciśnienie paliwa, ale też czytałem o tym,że czasem sensor może być powodem takich objawów. Sensor czyli ta kostka pod airboxem co bada ciśnienie w kolektorze dolotowym. Mój ma oznaczenie 10G0 100798-720 >CR< w forum widziałem,że ktoś pisał że pasuje z Suzuki burgman itp, w sieci jest sporo używek ale z nr 100798-736 >CR< no jeszcze jest to oznaczenie 29G1 ale zakaldam,że najwazniejszy jest ten nr 100798-720. Jak uważacie mogę zastosować troszkę inny? Quad gaśnie przy zwalnianiu, wjeżdżaniu w jakiś rów i zwykłym ruszaniu... Nie zawsze to się dzieje. Nie ma znaczenia czy sucho czy mokro.

Proszę o poradę.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.