Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - LTA 450 problem z zaworami?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 03:59



Odpowiedz  [ 1 post ] 
LTA 450 problem z zaworami? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2020 14:18
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Quad: Suzuki LTA 450
PostWysłany: 07.09.2020 14:32 
LTA 450 problem z zaworami?
Heja,
mój 08 LTA 450 działał świetnie do czasu. W zeszłym tygodniu chciałem sobie pojeździć i nie mogłem odpalić. Strasznie długo to trwało i jak w końcu ruszył to nie chciał wskoczyć na jałowy bieg. Sama jazda przebiegła bezproblemowo, ani nigdzie nie ugrzązł, ani się nie zacinał, a po rozgrzaniu nawet z jałowym biegiem nie było problemu.
Zabrałem jeździtko do mechanika bo nie znam się na tym wszystkim. Chłopaki wymienili jakiś filtr wirowy i sprawdzili zawory. I tutaj mam problem bo niby stwierdzili, że z zaworami wszystko okej, ale zachowywali się tak jakby coś było mocno nie tak tylko nie zamierzali się podejmować roboty żeby czegoś nie spieprzyć.
Dojechałem do domu w całości, niby wszystko działa ale mam strasznie mieszane uczucia. Powinienem podjechać do innego warsztatu?


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.