Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kingquad 750 zapocenie króćca gaznika vs wymiana pompy paliw
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 21:48



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kingquad 750 zapocenie króćca gaznika vs wymiana pompy paliw 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.10.2016 20:29
Posty: 62
Miejscowość: Siewierz
Imię: Piotrek
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 10.10.2020 06:57 
Kingquad 750 zapocenie króćca gaznika vs wymiana pompy paliw
cześć,
zauważyłem,że na łączenic gaźnik - silnik jest zapocenie na króćcu tak,że spływa mi to na dół nie wile ale jednak, na szczęście od tyłu a nie od strony kolanka. Nie wiem od kiedy tak jest,ale wczesnej przed zmianą pompy tego nie było na bank. Czy może to być spowodowane zbyt dużym ciśnieniem paliwa?

Pytam bo domyślam się ze dzieje się to od momentu wymiany pompy z regulatorem. Otóż stara pompa dawała 2,6bar quad gasł co jakiś czas wiec wymieniłem pompę. I to też nie pomogło okazało się ze wystarczyło dać dodatkową masę z aku do ramy.

Wymiana pompy dała to ,że quad się ożywił. Sprzedający polecił mi zestaw na zasadzie słabsza pompa mocniejszy regulator ciśnienia 3,5bar pompa słabsza żeby nie zalewało quada. I ok nie zalewa wszystko śmiga, zrywny jest, pali od strzała ciepły -zimny itp. Ale co z tym zapoceniem wymienić na nowy króciec czy pierw zbadać ciśnienie?

Zbyt duże ciśnienie może mi narobić problemów? Sprzedawca twierdził,że sprzedaje mnóstwo zestawów i ludzie do niego wracają po kolejne dla znajomych.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.