Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kingquad 750 czasami nie odpala, 2011 rok
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 03:14



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Kingquad 750 czasami nie odpala, 2011 rok 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 15.12.2008 11:52
Posty: 165
Miejscowość: Stanica (koło Gliwic)
Quad: Kingquad 750 EPS CAMO
PostWysłany: 08.08.2021 15:48 
Kingquad 750 czasami nie odpala, 2011 rok
Witam, od jakiegoś czasu kilka razy po zgaszeniu quad mial problemy z odpaleniem, ruszałem kablami wtyczkami itp czasem pomogło, choć to mogl być przypadek, raz podczas jazdy zaczął dziwnie pracować, jakos nie równo, nie miał wolnych obrotów, pracował tylko na wciśniętym gazie, po zaśnięciu też mial problemy z odpaleniem. W sumie po jakiejś chwili w każdym z tych przypadków udalo się go za którymś razem odpalić. Mam najechane 4700km, mam go od nowości, nigdy nie topiony. Raz gdy nie chciał odpalić nalałem paliwa prosto na do przepustnicy, nie pomogło, więc brak paliwa bym wykluczył. Poztym nic mu nie dolega, moc w normie. Martwi mnie to bo kiedys w terenie zgaśnie i już nie wrócę.. Błędów brak, kiedys wymieniałem czujnik położenia przepustnicy, zrobiłem błąd bo byl to zamiennik, nie orygnial


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 08.08.2021 17:30 
Re: Kingquad 750 czasami nie odpala, 2011 rok
Zajrzał bym do zaworów(regulacja) , często też w kingach siada pompa paliwa i quad traci na mocy a po chwili znowu leci jak szalony , jak będziesz miał czas to przegoń go na 90% mocy jakieś 10 kilometrów zejdź z niego i zobacz jak wygląda wydech a dokładnie jego końcówka w środku , czy aby nie jest rozgrzana do czerwoności , jeśli jest to prawdopodobnie masz problem z pompą paliwa , wtedy musisz zmierzyć ciśnienie jakie daje.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.