Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Suzuki Kingquad 300 Nie odpala, zawory ustawione.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 22:02



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Suzuki Kingquad 300 Nie odpala, zawory ustawione. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 24.04.2012 20:41
Posty: 12
Miejscowość: Boguszów-Gorce
Imię: Kamil
Quad: Suzuki LT-F 4WDX
Poprzednie quady: Shineray 200
PostWysłany: 25.04.2013 17:16 
Suzuki Kingquad 300 Nie odpala, zawory ustawione.
witam.
Mam problem ze swoim Quadem. Chciałem się wybrać przejażdżkę Po odpalenia u przejechaniu jakiś 100m zaczął się dusić. Zgasiłem go i chciałem odpalić ponownie ale niestety już nie odpalił. Posprawdzałem zawory, wyczyściłem gaźnik posprawdzałem czy dostaje paliwo i wszystko jest ok;( Co mam dalej robić dodam że to jest gaźnik podciśnieniowy, podciśnienie idzie na pompkę paliwa i pompuje normalnie do pływaka ale dalej już do cylindra się nie dostaje. Sprawdzałem czy zasysa i bardzo mocno ssa. Co dalej ?


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.01.2014 19:33
Posty: 3
Miejscowość: Szpetal Górny
Imię: Michał
Quad: Suzuki Kingquad 300 LT-F 4WDX
Poprzednie quady: chiński 110 cc
PostWysłany: 07.01.2014 18:51 
Re: Suzuki Kingquad 300 Nie odpala, zawory ustawione.
Cześć, pewnie już dawno sobie poradziłeś z tym problemem ale jakby co to sprawdź czy ma iskrę i czy mieszanka jest dobrze dobrana. ten gaźnik pewnie ma już trochę lat i nie działa już tak dokładnie jak kiedyś.
Ja za nic nie mogę zmniejszyć obrotów takim pokrętełkiem ale obawiam się że jak zmniejsze to będzie ciężko odpalał bo jak ma zimny silnik to ledwo chodzi a jak się rozgrzeje to ma z 3000 rpm.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.