Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Suzuki Kingquad 300 gaźnik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 05:24



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Suzuki Kingquad 300 gaźnik 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2016 19:17
Posty: 36
Imię: Dominik
Quad: Suzuki LT-F 4WDX 4X4 Kingquad
Poprzednie quady: BRAK
PostWysłany: 11.11.2016 20:19 
Suzuki Kingquad 300 gaźnik
witam mam problem nie moge ustawic gaznika .zaczelo się ze pekl zawor rozwalil glowice i tlok kupilem nowy glowica do naprawy i planowania .poskladalem calosc ustawilem rozrzad brakuje pol zabka ponieważ lancucha nie wymienialem na nowy ale ustawilem jak ksiazka pisze czyli gmp znak na wale T i zawory też ustawione .odpala z dotyku chodzi ladnie na ssaniu tylko po dodaniu gazu dusi się ale wskoczy na wyzsze obroty i chodzi przy powolnym dodawaniu gazu wchodzi rowno na obroty przy gwaltownym muli się popuszcze gazu i dodam powolii się wkreci nie mam pojecia co jest srubka regulowana we wszystkie strony od dawki najlepiej jest na pol obrotu wykrecona i i iglica wpuszczona maks czyli zapinka na samej gorze filtr nowy dysze nowe zaworek iglicowy nowy membranka nie dziurawa przepustnica się podnosi gaźnik wyczyszcony 3krotnie i nadal to samo nie mam pojecia :/9na poczatku mialrm problem z obrotami wkrecal się na wysokie chwile po odpaleniu pomogl oring i sprezynka na srubce od dawki mieszanki)proszę o Wasze opinie i pomoc co sprawdzic???


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.