Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Suzuki LT-Z400 problem z silnikiem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 09:05



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Suzuki LT-Z400 problem z silnikiem 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.05.2021 09:15
Posty: 1
Miejscowość: Poznań
Imię: Fred
PostWysłany: 11.05.2021 09:31 
Suzuki LT-Z400 problem z silnikiem
Mój quad jeździł idealnie, byłem nawet dwa razy na wydmach. Kilka dni temu umyłem motor, jeździł świetnie, jak zwykle, ale do czasu. Kiedy podjechałem pod domi chciałem dodać gazu, żeby wjechać do garażu, quad się zaciął. Pomyślałem, że to dziwne, ponieważ nie zrobiłem niczego, co mogłoby spowodować zgaśnięcie maszyny. Odpaliłem z powrotem, ale jak tylko wcisnąłem pedał gazu to znowu zgasł. Quad odpala i pracuje na biegu jałowym, może nie tak gładko jak zwykle, ale jednak pracuje. Jeśli spróbuje się dodać gazu, gaśnie. Wyczyściłem gaźnik, sprawdziłem świecę zapłonową i wygląda w porządku. Wymieniłem zawór odcinający i nadal to samo. Myślę, że albo CDI, lub ewentualnie napinacz łańcucha rozrządu. Czy napotkał podobny problem i wie, co trzeba zrobić?


 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.