Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - XMR 650 G2 zgasł i niechce odpalić po jęździe w rzece
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 20:14



Odpowiedz  [ 1 post ] 
XMR 650 G2 zgasł i niechce odpalić po jęździe w rzece 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 08.02.2010 12:33
Posty: 356
Quad: Can Am XMR650
Poprzednie quady: KQ700,Rincon 650,Arctic Cat 650V2,Allroad 300,Lifan 250,Zongshen 250
PostWysłany: 27.02.2023 08:26 
XMR 650 G2 zgasł i niechce odpalić po jęździe w rzece
Witam, Panowie jest taki temacik jeździłem po dość głębokiej wodzie moim XMRem tak, że zaciągnął wody do przekładni pasowej. Wodę spuściłem quad jechał dalej. Po pewnym czasie jadąc quad zgasł i już nie chcę zapalić. Olej w silniku czysty, wykręciłem świece to sucho, w airboxie też sucho więc wody nie zaciągnął do silnika. Iskra jest ale świece są suche tak jakby nie szło paliwo, na dodatek po przekręceniu kluczyka nie słyszę pompy paliwa. Bezpieczniki i przekaźniki podmieniałem ale nadal cisza. Czy może coś być z immo? Może ktoś podrzuci jakieś pomysły co posprawdzać zanim zacznę wyciągać zbiornik i pompę? Dodam jeszcze, że tuż przed tym jak zgasł chyba trochę wariowało wspomaganie bo mi kierownica uciekała czasem na jedną stronę. Może coś z kompem? A i też jeszcze ciekawostka, przy sprawdzaniu bezpieczników wyłączył mi się licznik i zresetował pokazując mile zamiast km. W domu odpiąłem aku na chwile i po podłączeniu licznik znów się zresetował i już nie ma mil są km tylko miałem przebiegu 2600km a teraz pojawiło się 88000 masakra jakaś :) Wszelkie rady mile widziane.

_________________
"Czasami zdarzenie niezaistniałe powoduje katastroficzny brak następstw!!"


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.