Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pitbulle
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 05:09



Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Pitbulle 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 08.06.2016 17:46 
Re: Pitbulle
Glodzilla napisał(a):
Quad pancerny ale pasek napędowy już nie


pasek wg. instrukcji montować należy tylko wzmacniany
wytrzymuje w 130 konnym mavericku to może i tu nie będzie źle

mam nadzieję, że poprawili CVT w stosunku do Out Max G1 bo mi pasek starczał na max 1,5 tys km, ale przy snorklach chłodzenie nie było za dobre i koła 28 nie pomagały

wszystkie przeszkody pokonuję na eLce, górki gdzie nie mogę nabrać prędkości też


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2006 23:45
Posty: 5038
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: RMX 008 MA-NAC
Poprzednie quady: re-RMX
PostWysłany: 08.06.2016 20:42 
Re: Pitbulle
Ja polecam alltrack 25" i masz spoko cena dobra a i jakie super lekkie, jak piórko w błocie ci się to bardzo przyda :D

_________________
Quad turysta i drapreżyser
http://youtube.com/puniek71
Najlepsze rolki w sieci http://www.youtube.com/watch?v=nku7zOpGIU0
Teoretycznie TAK praktycznie NIE wszystko zależy od interpretacji :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 08.06.2016 21:20 
Re: Pitbulle
palestyna napisał(a):
Ja polecam alltrack 25" i masz spoko cena dobra a i jakie super lekkie, jak piórko w błocie ci się to bardzo przyda :D


haha rozbawiłeś mnie, przyznam się, że nie wiem jak ludzie na takich oponach w terenie jeżdżą , pierwsza dziura i wyciągarka
albo nie ja i moi kumple nie umiemy jeździć, albo mamy zupełnie inne definicje przeprawy :>


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 08.06.2016 21:23 
Re: Pitbulle
kazi
Ludzie robią na tych oponach rajdy i to z dobrymi wynikami.
Z innej bajki, im niejszy bieznik tym mniej quad wgryza się w podłoze i jedzie po nim, a nie w nim.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2006 23:45
Posty: 5038
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: RMX 008 MA-NAC
Poprzednie quady: re-RMX
PostWysłany: 08.06.2016 21:33 
Re: Pitbulle
W quadzie który waży 400kg + osłony spodu + torby + wyciągarki itp. najważniejsze jest faktycznie 50kg do tego quad nie służy do ścigania tylko do przepraw!!!! i jeszcze na koniec większość raiderów ma nadwagę :D


Dla mnie opona ma być duża bo to duży quad !! po drugie czym większa opona tym więcej komfortu i prześwitu AMEN !!!!!!!!!


Ja na każdym wyjdzie robię minimum 200km i ci na małych lekkich oponkach to co chwilę muszę je zakladać bo spadają zawieszają się na korzeniach drzewach i skałach, stoją w błocie a na prostej nie mogą mnie dogonić :D a po 100km wracają do domu asfaltem i taka to prawda :D

Teoria z forum ma wyższość nad praktyką w terenie !!

_________________
Quad turysta i drapreżyser
http://youtube.com/puniek71
Najlepsze rolki w sieci http://www.youtube.com/watch?v=nku7zOpGIU0
Teoretycznie TAK praktycznie NIE wszystko zależy od interpretacji :D


Ostatnio zmieniony przez palestyna 08.06.2016 21:33, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 08.06.2016 21:35 
Re: Pitbulle
robertmuszka: szacun dla ich wyników, zdaję sobie z tego sprawę, ale technika jest taka, im lżejszy quad tym lepiej, quada się prowadzi idąc obok, albo wpycha z teampartnerem na górkę, albo nawalić dętek czy butelek i robić z niego ponton

z całym szacunkiem dla mnie to nie jazda na quadzie, najlepiej zrobić mocno nogi na pakerni, uchwyt na plecy i wnosić quada 50ccm do każdej "pieczątki", dobry wynik gwarantowany :>


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 08.06.2016 21:40 
Re: Pitbulle
kazi
Wpadnij w moje rejony, to zobaczysz jak to jest, albo podjedz na PPP do golubia, leca tam koledzy na łysych oponkach odemnie.
Quad jest do jechania a nie do dzwigania.


 
Profil

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 08.06.2016 22:02 
Re: Pitbulle
robertmuszka: moje doświadczenie przy Twoim jest mierne

wierzę, jadą,

ale zaryzykuję stwierdzenie, że na łysych oponach nie wyjadą z błota, albo wyciąganie albo prowadzenie, a na 30 calowych błotnych oponach tego błota się nawet nie zauważy

po polnej drodze przejedzie każda opona, na górkę wjedzie w zasadzie każda
długie trawersy są tylko na rajdach
a z głębokiego rowu nawadniającego już nie każda o własnych siłach


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 09.06.2016 10:22 
Re: Pitbulle
Phi to jakaś aberracja, ja mam z kolei inne doświadczenia.
Po pierwsze z G1 którego nadal ujeżdżam, na jednym pasku przejechałem 6tys.km. bez wymiany, być może przejadę więcej, używam opon 26 i 27 cali, nigdy nie miałem problemów z paskiem. Kwestia techniki jazdy.

Kwestia wielkich opon, hmmm ja mam doświadczenia takie że znajomi jeżdżący XMR i innym sprzętem na szczudłach zawsze mają problem z szybkimi zakrętami, trawersami i ostrymi podjazdami pod górkę. Ja z kolei nigdy nie miałem problemu z wyjechaniem z rowu czy przeszkodą terenową.

Oczywiście nic do tego nikomu kto jakie opony zakłada, można i 34' jeżeli dla kogoś jazda przeprawowa to styl Ostacruiser, woda po pachy i 1km na 3h, każdy bawi się jak chce i to jest właśnie w tym sporcie fajne.

Kazi, widże poza tym w Tobie ogromy potencjał, myślę że powinieneś wystartować w którejś z eliminacji PPP i pokazać niemotom jak to się robi, trawers ominiesz a tak jak napisałeś pozostałych elementów nawet nie poczujesz. Przyda się bo na PPP stagnacja, a ciemnota i zabobon cały czas tymi G700 jeżdzą i niczego się nei uczą że swiat idzie do przodu.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 09.06.2016 12:52 
Re: Pitbulle
DKfan: trochę mnie wyszydziłeś pomimo, że mnie nie znasz - dziękuję, na quadzie pokora to podstawa dobrego zdrowia

gratuluję, cytując - "Ja z kolei nigdy nie miałem problemu z wyjechaniem z rowu czy przeszkodą terenową."
podoba mi się zwłaszcza słowo "nigdy", zdemontuj wyciągarkę na cholerę wozić 10 kilo złomu:>

powiem Ci, że słabiak ze mnie bo ja miałem setki razy problemy, utopiłem, zrolowałem, zrzuciłem opony, zatarłem silnik, przebiłem 2 z 4 opon naraz
i wiele wiele innych przeszkód napotkałem

ja dopiero się uczę jeździć i pewnie do końca życia nie nauczę
z całych sił staram się jeździć w terenie w którym robimy w dwa dni 20-30 km, a pot po tyłku cieknie


w poście starałem się uzyskać odpowiedz zille 30 czy pitbulle 30
i nie wiem dlaczego próbujesz mi udowodnić wyższość opony na Twoim quadzie, jeździłeś na większej ? czy po prostu wpadłeś sobie "pogadać" :>

a co do PPP uważam, że za dużo jest chodzenia za quadem, nie ujmując umiejętności, poświęcenia i odwagi riderów, na trialach może by wprowadzić punkty karne za dotknięcie ziemi stopą

pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś pośmigamy w terenie i to nie w celach rywalizacji ale dobrej zabawy bo po to mam quady


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 09.06.2016 13:54 
Re: Pitbulle
kazi napisał(a):
DKfan: trochę mnie wyszydziłeś pomimo, że mnie nie znasz - dziękuję, na quadzie pokora to podstawa dobrego zdrowia


Wyszydziłem to w jaki sposób wypowiadasz się o ludziach biorących udział w PPP, ich umiejętnosciach , maszynach i sposobie jazdy. Zrobiłeś to nie znając ich, ich umiejętności i tego jak się jeździ w pucharze. Ty masz XMR i sobie wszystko na 30'przejedziesz a durne pchają quady.
kazi napisał(a):
gratuluję, cytując - "Ja z kolei nigdy nie miałem problemu z wyjechaniem z rowu czy przeszkodą terenową."
podoba mi się zwłaszcza słowo "nigdy", zdemontuj wyciągarkę na cholerę wozić 10 kilo złomu:>


Jeżeli Ty używasz wyciągarki do pokonywania rowów to również ci gratuluję.
kazi napisał(a):
powiem Ci, że słabiak ze mnie
Tym bardziej nie powinieneś wypowiadać się o technice jazdy osób biorących udział w Pucharze. Niestety z tonu twojej wypowiedzi wnioskuję że nie było to szczere wyznanie.

kazi napisał(a):
w poście starałem się uzyskać odpowiedz zille 30 czy pitbulle 30
i nie wiem dlaczego próbujesz mi udowodnić wyższość opony na Twoim quadzie, jeździłeś na większej ? czy po prostu wpadłeś sobie "pogadać" :>

Odpowiedz już otrzymałeś, co lepsze i decyzje podjąłeś, a skoro popadasz w dygresje to nie widzę problemu aby do nich się odnieść. Nigdzie nie napisałem nic o wyższości moich opon, albo masz problemy ze zrozumieniem tekstu albo ten argument to zwykłe pieniactwo


kazi napisał(a):
pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś pośmigamy w terenie i to nie w celach rywalizacji ale dobrej zabawy bo po to mam quady


Wpadnij do RobertaMuszki, ma wspaniałe tereny, ja chętnie przyjadę i się nauczę od ciebie jeździć, Robert pewnie też by może coś podpatrzył

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 09.06.2016 14:17 
Re: Pitbulle
DKfan: napisałem z szacunkiem o umiejętnościach osób z PPP i robertamuszki

napisałem prawdę, że uczę się dopiero

mam prawo mieć opinie, że dużo jest prowadzania quada na PPP

a Twoje stwierdzenie "nigdy nie miałem problemu z wyjechaniem z rowu czy przeszkodą terenową" jest po prostu śmieszne :>

i nie zapraszaj mnie na tereny cudze , bo ta wypowiedz zalatuje zwykłym cukrowaniem

zakończmy to bo wiocha się robi, a nie dyskusja, chcesz kontynuować do na priv:>


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 09.06.2016 15:41 
Re: Pitbulle
[quote="kazi"
a Twoje stwierdzenie "nigdy nie miałem problemu z wyjechaniem z rowu czy przeszkodą terenową" jest po prostu śmieszne :>

i nie zapraszaj mnie na tereny cudze , bo ta wypowiedz zalatuje zwykłym cukrowaniem

zakończmy to bo wiocha się robi, a nie dyskusja, chcesz kontynuować do na priv:>[/quote]

Śmieszne są twoje wywody z cyklu "niewiele wiem na temat jazdy quadem ale się wypowiem". Wiem że może ci się to wydawać nieprawdopodobne ale wiele osób nie musi używać Wyciągarki do przejechania rowu ani zakąłdac opon 30'.
Cukrowaniem? Nie wiem co Ty i komu masz zwyczaj cukrować i chyba wole nie wiedzieć. Robert sam cię zapraszał, jako że wiem że jest tam gdzie pojeździć to ci proponuję żebyś tam pokazał jak się jeździ, znam Roberta i wiem że chetnie Cię oprowadzi po terenie.

I myślę że pora zakończyć to bicie piany bo nic nowego nie wnosisz, jak dalej chcesz opowiadać swoje fantazje na temat twojej jazdy na quadzie i innych osob to zapraszam na pw.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil

Rejestracja: 30.04.2015 10:26
Posty: 92
Imię: Tomek
Quad: XMR1000R
Poprzednie quady: Out800
PostWysłany: 09.06.2016 19:02 
Re: Pitbulle
DFfan: specjalnie dla Ciebie, wygrzebałem film, pewnie nie uwierzysz ale góra jest okrutna :>

popełniliśmy na pewno wiele błędów ale jeździliśmy dopiero rok

https://www.youtube.com/watch?v=-GisCE8 ... e=youtu.be


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.11.2006 23:45
Posty: 5038
Miejscowość: Dolny Śląsk
Quad: RMX 008 MA-NAC
Poprzednie quady: re-RMX
PostWysłany: 09.06.2016 23:16 
Re: Pitbulle
To Poligon w jeleniej ??




DKfan napisał(a):
Ty masz XMR i sobie wszystko na 30'przejedziesz a durne pchają quady.


Nic dodać nic ująć !! :D przyznaje ci rację w 100%-tach

_________________
Quad turysta i drapreżyser
http://youtube.com/puniek71
Najlepsze rolki w sieci http://www.youtube.com/watch?v=nku7zOpGIU0
Teoretycznie TAK praktycznie NIE wszystko zależy od interpretacji :D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.