Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z prądami ?! Bombardier Traxter 500
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 20:56



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Problem z prądami ?! Bombardier Traxter 500 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 08.06.2009 19:37 
Problem z prądami ?! Bombardier Traxter 500
Witam!
Otóż pojawił się problem z brakiem iskry w quadzie.
Wcześniej jeździłem normalnie, nawet nie po terenie tylko po drewno do lasu. Po przyjeździe do miejsca docelowego zgasiłem quada i wszystko było normalnie poza tym, że wentylator chłodnicy się nie załączał. Po krótkiej przerwie chce go odpalić i ....
po wciśnięciu guzika od rozrusznika gasną wszystkie kontrolki, rozrusznik nie kręci, po puszczeniu guzika kontrolki wracają. Pomijając to odpaliłem go na szarpankę, odpalił pięknie, lecz tu następny ZONK - quad nie zmienia biegów prawdopodobnie znowu coś z prądami. Pojechał do znajomego mechanika, i przyczyną rzekomo był kabel od gniazda z bezpiecznikami. Wszystko działało, jutro miałem go odbierać.

I przed chwilą telefon, że mechanik chciał sprawdzić, czy działa wentylator i w tym celu quad chodził 10 minut na wolnych. Dodał gazu, quad zdechł. I teraz nie ma iskry z kolei.

Czy ktoś może ma jakiś pomysł co to może być? Bo ręce opadają :( :( :( :( :( :(


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.