Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - wahacz tył out 800
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 23:59



Odpowiedz  [ 1 post ] 
wahacz tył out 800 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2012 08:19
Posty: 125
Miejscowość: DGL
Imię: Tomek
Quad: can-am 1000RMX
Poprzednie quady: G700, can-am 800xmr
PostWysłany: 20.07.2013 21:58 
wahacz tył out 800
Witam , czy ktoś mógł by podać wymiar łożysk wahacza , na których jest osadzony na ramie. Klucz do odkręcenia tej dziwnej nakrętki mam zamiar wykonać sam , tak więc interesował by mnie wymiar wewnętrzny rozstawu tych czterech kwadratów oraz wymiar samych kwadratów mile widziany :^^D:, planuje małą regeneracje wahacza i chciał bym się przygotować odpowiednio do zadania. pozdrawiam

-- dodano 20.07.2013 22:58 --

Image Image
Klucz samoróbka, rura 60mm na zewnątrz , do tego cztery paski o przekroju 5mm x 5mm, a co do łożysk to po moich pomiarach śr. wew 45,zew.83, szer.45, łożysk nie wymieniałem wystarczyło przesmarować i dokręcić luz jaki występuje w łożyskach dwurzędowych , jak znowu pojawi się luz to jeszcze jest patent i na to . Wiele osób nawet nie wie jaki ma luz, wystarczy podnieść tył i poruszać kołami na boki :szok: :szok: :szok:
lepiej zadziałać szybciej , niż będzie za późno , nowe łożysko ori. BRP to 700zł :!: :!:
pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez zimak, 20.07.2013 21:58, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.