Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - QUAD do 10-15 tysięcy
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 01.12.2021 06:58

Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
QUAD do 10-15 tysięcy 
Autor Wiadomość

Imię: Adam
PostWysłany: 20.10.2021 21:39 
QUAD do 10-15 tysięcy
Witam,

poszukuję QUADa do przedziału 10-15 tysięcy (im mniej tym lepiej). Kompletnie się na tym nie znam, to będzie mój pierwszy quad, więc chińczyk żeby się nauczyć też nie będzie złą opcją. Wymogi to homologacja i automat. Czy jesteście w stanie mi doradzić jaki model byłby dobry, na co zwracać uwagę, jak wyglądają serwisy ATV? Myślę nad nowym quadem, ponieważ byłby pewnie wtedy serwisowany przez firmę, w której kupiłem, tylko pytanie jaki model ewentualnie.

Na quadzie najczęściej będzie jeździć jedna osoba, ale będą też sytuacje gdzie będą jeździć dwie, więc prośba o propozycje z miare wygodnymi siedzenami dla dwóch osób.

Znalazłem też ciekawą ofertę Piaggio Trackmaster 400. Ma ona przycisk 4x2/4x4. Czy 4x4 włącza się tylko przy offroadzie czy kiedy?

Proszę o wyrozumiałość, jestem laikiem, to będzie mój pierwszy quad i jeszcze się na tym nie znam.

Imię: Art
Quad: Polaris 570
Poprzednie quady: CF Moto Suzuki Yamaha itd
PostWysłany: 18.11.2021 09:48 
Re: QUAD do 10-15 tysięcy
witaj ,
Bardzo dobre quady w tej cenie które bym ci polecił to Kymco 300 mxu i CF Moto 450 , niestety w tej cenie używane , do 5 lat ale to jest już dobry sprzęt który się nie psuje i myślę że był byś zadowolony z takiego zakupu .

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości