Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 22:11



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 04.12.2012 09:40 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
jarek napisał(a):
jak tylko spojrzysz przez ramie do tyłu ja tam będę

Sugerujesz mi udział w klasie emeryt...tfu..tfu wetaran ? :D 8)
jarek napisał(a):
A tak na poważnie

Myślę, że nie tylko ja ostrzę, choć do PAZURków mam duże prawa :^^D:

-- dodano 04.12.2012 10:40 --

kisiel97 napisał(a):
Tak tylko gnać 9 godzin z lawetą a potem jeszcze 18 na quadzie to mija się z przyjemnością

Robiłem samodzielnie po 700 km w jedną stronę autem , po 12-14 godzin w trudnym terenie quadem, zaliczałem 'ostre' 8) zakończenia i nadal wspominam to z przyjemnością.
Da się.
Bo twardym trza być a nie miętkim.
Zawsze można startować w klasie adventure ;)

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


Ostatnio zmieniony przez Waldo, 04.12.2012 09:40, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.03.2008 00:01
Posty: 1971
Miejscowość: Trzebinia
Quad: Halina Renegade
PostWysłany: 04.12.2012 11:13 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Waldo napisał(a):
Robiłem samodzielnie po 700 km w jedną stronę autem , po 12-14 godzin w trudnym terenie quadem, zaliczałem 'ostre' zakończenia i nadal wspominam to z przyjemnością.
Da się.
Bo twardym trza być a nie miętkim.


:okok:

_________________
ATV IRBIS™SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.10.2010 17:08
Posty: 109
Quad: Can-Am Renegade 800R XXC
Poprzednie quady: Hummer 110, Linhai 300, Yamaha Grizzly 450, Yamaha Grizzly 660.
PostWysłany: 04.12.2012 19:40 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Waldo napisał(a):
Robiłem samodzielnie po 700 km w jedną stronę autem , po 12-14 godzin w trudnym terenie quadem, zaliczałem 'ostre' zakończenia i nadal wspominam to z przyjemnością.


Widzę że w żyłach Kolegi płynie jakaś hardcorowa krew :D

_________________
ATV-Team Sulechów
https://www.youtube.com/user/Tomek1974b/videos


 
Profil Facebook
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 04.12.2012 21:06 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Waldo , przyjacielu drogi. Dość tego leżenia w klasie dla starszych panów :)
Teraz wystartuje w jedynej słusznej klasie :wizi:


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 04.12.2012 21:24 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Jarek trochę osób się zapowiada z dawnych czasów rajdowania, ale większość nie przekracza nadal naszego progu emeryta więc chyba musimy poczekać kilka wiosen aż dorosną i wrócimy do tematu klasy : mówią wieki :-)

Teraz zastanawiam się nad zachęceniem tych, którzy do nas jeszcze nigdy nie przyjechali do przyglądania się "arcymistrzom" w akcji, czyli dla tych którzy obawiają się tak trudnego terenu, nie mają tak doskonałego sprzętu i umiejętności.
A my klasa : leżaczki na wzgórzu z widokiem na rywalizację :-)


 
Profil
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 05.12.2012 08:59 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Według mnie trasy w tamtym sezonie (2012) nie były aż tak trudne ani w Biedrusku ani w Lubiechowej.
Co prawda startowałem w klasie "weteran" ale była to dokładnie taka sama trasa jak dla "extreme" .
Ze mną w parze startował żółtodziób :) który w rajdzie startował pierwszy raz w życiu i dojechał do końca cały i zdrowy i jeszcze na dodatek z uśmiechem na twarzy :)
Ten na końcu ,
Image


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 05.12.2012 13:46 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Z uwagi na małe zainteresowanie klasą WETERAN (jednak w każdym drzemie potrzeba rywalizacji ;)) rezygnujemy z tej klasy.

Planowane są klasy:
ATV OPEN
ATV EXTREME
UTV (jeśli będzie spełniony warunek startu 5 załóg)
Jest pomysł na klasę TURISTIC – Jacek przedstawi swoją wizję :D. Jej utworzenie zależeć będzie od zainteresowania tą klasą.


Cytuj:
W klasie ATV Open dopuszcza się do startu dowolnej marki quada z napędem 4x4. Kierowca nie musi wykazać się udziałem w uznanych imprezach przeprawowych czy sportowych.


Cytuj:
W klasie ATV Extreme dopuszcza się do startu dowolnej marki quada z napędem 4x4. Aby zakwalifikować się do klasy ATV Extreme, uczestnik musi podać nazwę, co najmniej jednej, uznanej przez organizatora imprezy przeprawowej lub sportowej, w której dotychczas uczestniczył lub posiadać rekomendację od znanego organizatorom ridera.


Rozważamy uwzględnienie w Regulaminie udziału quadów 4x2, bo udział takich pojazdów w Przeprawowym Pucharze ATV Polska 2012 był faktem.

Już zaczęliśmy starania o nagrody dla zwycięzców. Niektórzy mieli problem z ich trzymaniem z uwagi na ich ilość, i organizator musiał nieco pomóc ;) :D

Image


Oczywiście, zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane firmy.

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 05.12.2012 15:57, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 05.12.2012 16:19 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
kisiel97 napisał(a):
jakaś hardcorowa krew

Nie jakaś.
I nie krew.
Czysta benzyna :diabeł:
jarek napisał(a):
Ze mną w parze ...dojechał do końca

Z Tobą to każdy potrafi :uśmiech:
D.L-G napisał(a):
Niektórzy mieli problem z ich trzymaniem

..aż taki, że telefony pogubili :zalamka: :wizi: :zły:

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 07.12.2012 17:36 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM 2013
Z przyjemnością informujemy
iż firma DRAGON WINCH
została
Partnerem Tytularnym
Przeprawowego Pucharu ATV/PZM DRAGON WINCH





Image

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 07.12.2012 17:36, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.01.2009 15:27
Posty: 445
Miejscowość: POZNAŃ
Quad: JEDYNY SŁUSZNY !!! GRYZZLI,DRAPALI,STRZELALI!!!
Poprzednie quady: TRANSFORMER SP800
PostWysłany: 07.12.2012 18:11 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
Terminy wpisane w kalendarz . Damy chyba obskoczyć wszystkie edycje . W końcu debiut mamy już za sobą


Waldo napisał(a):
Robiłem samodzielnie po 700 km w jedną stronę autem , po 12-14 godzin w trudnym terenie quadem, zaliczałem 'ostre' 8) zakończenia i nadal wspominam to z przyjemnością.


Waldo w tym roku nie będziesz musiał dymać 700 km . Chętnie zabierzemy Cię do naszego wesołego autobusu auto 7 osób i laweta na 8 quadów

_________________
ZDJĘCIA Z WYPADÓW
http://www.picasaweb.google.com/Polaris.SPORTSMAN78
A FILMIKI TU
http://www.youtube.com/user/polarissp800
A.P.T-ATV.POZNAŃ.TEAM


 
Profil
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 07.12.2012 21:16 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
Pięknie, Doroto, pięknie. Dopinasz swego. PPATV wreszcie w randze Pucharu Polski PZMotu.
Szykuj długie listy wpisowe. Gratuluję.
Hmm ciekawe co będzie następnym krokiem?


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 07.12.2012 21:16, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 08.12.2012 00:09 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
Zastanawiam się nad podziałem na klasy bo jak widać zapowiada się dużo uczestników o różnych oczekiwaniach.

Na pewno "zawodowcy - czyli PROFI " mający za sobą już kilka sezonów startów w przeprawowych rajdach powalczą w najtrudniejszym terenie i jak widać taki czas rywalizacji jak prawie cala doba nie robi na nich żadnego wrażenia :-)

Adept (czyli osoba, która się kształci, szczególnie osoba zdobywająca wiedzę praktyczną) powalczą na tych samych trasach w swojej klasie może właśnie o nazwie "ADEPT ATV" więc czasami ominą wiszące pionowo quady klasy PROFI i pojadą może z postojem nocnym dla nabrania sił przed dzienną rozgrywką po rozjechanych koleinach wojującej na maksa klasy PROFI.

Jest jednak grupa trochę obawiających się kontaktu z imprezami mającymi w nazwie słowo rajd. To właściciele pojazdów marek różnego pochodzenia zwykle innego niż Japonia, czy Ameryka Pn.
Takie pojazdy też powinny mieć miejsce i klasę do rywalizacji na trasach tyle że łatwiejszych, ale dających możliwość przyglądania się na rywalizację "starych wyjadaczy" :-)
Poza tym każdy teren daje możliwość włączenia do zabawy pojazdów z napędem 2x4 jak to pokazał przykład w Biedrusku naszych gości z Holandii. Wystarczy kilka objazdów w najtrudniejszych miejscach i jak wystarczy czasu to mogą pojechać dwa okrążenia trasy.
Zastanawiam się więc nad przemeblowaniem klas i w tej "OPEN" dopuszczeniu tych całkiem nie doświadczonych dysponujących pojazdami mniej offrodowymi. Tak rozumiem klasę potocznie nazywaną "turystyczną" :-)


 
Profil

Rejestracja: 28.01.2010 14:33
Posty: 53
Quad: KQ750
PostWysłany: 08.12.2012 12:48 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
Jacek Bujański Mr.Quad napisał(a):
...Jest jednak grupa trochę obawiających się kontaktu z imprezami mającymi w nazwie słowo rajd. To właściciele pojazdów marek różnego pochodzenia zwykle innego niż Japonia, czy Ameryka Pn.
Takie pojazdy też powinny mieć miejsce i klasę do rywalizacji na trasach tyle że łatwiejszych, ale dających możliwość przyglądania się na rywalizację "starych wyjadaczy" :-)


Jacku, przeczytałem uważnie, zastanawiam się jednak, jak ma się do to zawodów rangi Pucharu Polski??


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 08.12.2012 13:22 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
STRONG-MAN napisał(a):
Chętnie zabierzemy Cię

Dziękuję.
Z całą przyjemnością skorzystam(y).
Na pewno pojedzie ze mną teampartner Roman i może skorzystamy tylko z miejsca na quada.
Przyjdzie wiosna to uszczegółowimy squad pojazdów :D

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 08.12.2012 15:26 
Re: Przeprawowy PUCHAR POLSKI ATV/PZM DRAGON WINCH 2013
DOCTOR napisał(a):
Jacek Bujański Mr.Quad napisał(a):
...Jest jednak grupa trochę obawiających się kontaktu z imprezami mającymi w nazwie słowo rajd. To właściciele pojazdów marek różnego pochodzenia zwykle innego niż Japonia, czy Ameryka Pn.
Takie pojazdy też powinny mieć miejsce i klasę do rywalizacji na trasach tyle że łatwiejszych, ale dających możliwość przyglądania się na rywalizację "starych wyjadaczy" :-)


Jacku, przeczytałem uważnie, zastanawiam się jednak, jak ma się do to zawodów rangi Pucharu Polski??


Właśnie ranga Puchar Polski jest odpowiednim miejscem także dla początkujących jeżeli chcemy w przyszłości myśleć o Mistrzostwach Polski. Tak to działa w sportach motorowych nawet tam gdzie są licencje i każdy chętny może się zgłosić do PP i po zaliczeniu praktycznym (ukończeniu jednego dnia zawodów) otrzymuje licencję.
My nie przewidujemy licencji, ale też nie chcemy wykluczać nikogo ze względu na posiadany sprzęt, czy brak doświadczenia i obycia terenowego. Dlatego będziemy zachęcać do udziału w rajdach z doświadczonymi zawodnikami i jak zawsze nikt nie odmówi dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Jak będziemy mieli już "odpowiedni zapas" potencjalnych uczestników to wtedy możemy myśleć o randze MP i wtedy w klasach będą już wysokie kryteria zgodne z rangą zawodów i tytułów :-)
Chętnie bym wręczył swoim kolegom szarfy Przeprawowego Mistrza Polski zanim przyjdzie mi świętować 20 lat na quadach i mogę sobie pójść na emeryturę :-)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.