Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.13
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 00:31



Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.13 
Autor Wiadomość
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 11.06.2013 20:19 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
saymon napisał(a):
Pierwszy raz w życiu miałem takie coś w rękach także mam nadzieję, że zostaną mi wybaczone małe błędy lub słabsza jakość niektórych ujęć.. więcej grzechów nie pamiętam obiecuję poprawę :)


W to akurat nie wierzę, bo bez symulatora to ciężko to ogarnąć ;)


 
Profil Facebook WWW

Rejestracja: 11.06.2013 20:31
Posty: 1
Imię: Magdalena
Quad: Zamojska
PostWysłany: 11.06.2013 20:50 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Gratuluję udanego II etapu PPP 2013 . Kiedy i w której zakładce na stronie ATV bedą umieszczone wyniki ?

Pzdr
Magda Z


 
Profil
Prezes ATV Polska & Sędzia PZM & Administrator Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.11.2003 10:03
Posty: 5575
Miejscowość: ATV Polska, Kraków
Imię: Dorota
PostWysłany: 12.06.2013 07:39 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Wyniki na stronie Polskiego Związku Motorowego :strzałka: KLIK

_________________
Pozdrawiam, Dorota
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców-ATV Polska
Kontakt: tel. +48 601590301 , [email protected]

Mistrzostwa Polski, Puchar Polski ATV PZM 2018
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 14.06.2013 07:21, edytowano w sumie 5 razy



 
Profil Facebook WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 12.06.2013 19:56 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Shelton napisał(a):
saymon napisał(a):
Pierwszy raz w życiu miałem takie coś w rękach także mam nadzieję, że zostaną mi wybaczone małe błędy lub słabsza jakość niektórych ujęć.. więcej grzechów nie pamiętam obiecuję poprawę :)


W to akurat nie wierzę, bo bez symulatora to ciężko to ogarnąć ;)


Powaga, w piątek wypożyczyłem , w domu jedną baterię wylatałem na rajdzie drugą i coś się ponagrywało.. notabene zepsułem nadajnik i musiałem wybulić 300 zł za nowy przy zwrocie sprzętu :oops: :D

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2010 19:34
Posty: 370
Miejscowość: Wronki
Quad: Kimco MXU 500,Outlander 800, CAN-AM RENEGATE 1000
PostWysłany: 13.06.2013 19:29 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Przyjechałam w czwartek wieczorem już , mimo że do Biedruska mam zaledwie 60 km , bardzo ciekawiła mnie organizacja przede wszystkim i frekwencja :) Byłam mile zaskoczona , bo przy pałacu sama Prezesowa Dorotka z Monią mnie przywitały , Jarek w minutę zabrał moją przyczepkę i wstawił na parking :D Rozłożyłam się z camperkiem i pół godz nawet nie trwało, a przy "wesołym camperze/; zrobiło się tłocznie i naprawdę wesoło :D Integracja trwała do białego rana :uśmiech: Dnia następnego już o 8,00 godz Anka mnie obudziła, bo przywiozła swoje ciuchy, ale udało mi się jeszcze chwilę pospać :^^D: Przyjechła reszta :) Frekwencja sięgnęła zwenitu ... 126 maszyn... szok :D Chłopaki z Quad Kliniki i Multimoto uwijali się jak w ukropie, co chwilkę maszyny stwarzały swoim właścicielą niemiłe niespodzianki Niestety i mnie to nie ominęło ..... :( W pewnym momencie nie chciał odpalać , coś się paliło.... :( Byłam przerażona ..... Myślę sobie, to ja w czwartek już dotarłam, bo tak bardzo chciałam uczestniczyć w tym jakże prestiżowym rajdzie , moja Team Partnerka Anka - gotaowa, a mnie moja perełka zawiodła.... :x Jaka byłam zła ...... Ale Quad Klinika w pełnym trzy osobowym squadzie zajęła się ekspresowo moją reniuchną , Shelton przybiegł z komputerem i wyeliminował sporo błędów , które w niej siedziały, jeszcze Hubert z Quad Kliniki wymienił mi bighorny na zile i udało się :D Renia sprawna :brawo1: Szybko ubrałam mój spławik i wystarowałyśmu z Anką :hura: Nocka nie poszła do końca po naszej myśli, bo w mojej navi, której cały czas obsługi się uczę , traki dwa, które były wgrane pokrywały się i w pewnym momencie przeskoczyłyśmy z pierwszej na drugą ..... Musiałyśmy się potem cofać , aby resztę pieczątek pozbierać, ale czasu już brakowało.... Na domiat tego na pieczątkach tłoczno bardzo było, kupe czasu tam straciłyśmy.... Mając 20 min do końca czasu , pędziłyśmy na złamanie karku... udało się ...przyjechałyśmy 2 min przed czasem :hura: , ale niestety bez kompletu pieczątek... :zalamka: Dzień do 13,00 godz poszedł nam super , potem ten sam błąd co na nocce .... :bezradny: Znów trasa się pokryła..... :( Apolen mi później wyjaśnił, że wystarczyło zrobić paksymalne przybliżenie i wszystko widziałabym..... :płacz: Ale byłam zła sama na siebie...... :foch: Przyjechałyśmy ostatecznie na 33 miejscu :zalamka: Absolutnie nie jestem z tego zadowolona i obiecujemy z Anką , że w przyszłym roku będziemy w pierwszej 10 :uśmiech: Zwięczeniem zmagań był bankiet , również doskonale zorganizowany :brawo1: Zostałyśmy wyróżnione jako kobiecy team ;) Dziękujemy :okok: Rajd przerósł moje oczekiwania co do organizacji - pełna perfekcja :okok: Dziękujemy Prezesowej - Dorotce , Zastępcy Jackowi , Moni i Patrykowi , oraz reszcie zaangażowanej Ekipie Orgów :okok: :brawo1: :brawo1: W przyszłym roku meldujemy się ponownie :^^D: Pozdrowionka dla Organizatorów i Uczestników , jesteście WIELCY :metal:

-- dodano 13.06.2013 20:29 --

Wow, jednak w generalce wskoczyłyśmy na 28 pozycję :hura:

_________________
Szkoda życia, gdy chce się je tylko przeżyć !!!


Ostatnio zmieniony przez ALINA, 13.06.2013 19:29, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Szekla4x4.pl
Szekla4x4.pl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.04.2009 20:50
Posty: 513
Miejscowość: Warszawa
Quad: Polaris Sportsman 500 HO
PostWysłany: 13.06.2013 21:11 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Ekipa Ogrów :P

_________________
Jeśli jedna osoba coś potrafi to każdy może się tego nauczyć!
Zapraszamy do naszego sklepu:
http://www.szekla4x4.pl
Polubcie nas na facebooku
http://www.facebook.pl/szekla4x4


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.11.2010 13:42
Posty: 28
Quad: KQ 700
PostWysłany: 17.06.2013 12:56 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Ja tu widzę że prawie sami ludzie z poznania i okolic się rozpisują a może ktoś z innych stron coś napisze jak wrażenia dla mie ogólnie bardzo fajnie ale jedna mała uwaga jak dla mie za dużo kroskantry a za mało jak sama nazwa impry mówi przeprawy mam nadzieje że na ostatniej edycji będzie więcej techniki a nie nawigowania pozdrawiam


 
Profil
Mod-Team Member&Moderator Działu Bombardier/Can Am
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.10.2005 08:40
Posty: 2185
Miejscowość: Okolice Poznania - SQUAD: A.P.T. - ATV Poznań Team --------
Imię: Sir Adam Jr
Quad: Can-am Outlander 1000
PostWysłany: 17.06.2013 14:50 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
corrida a miałes extrim czy adventure - bo w extrim ja nie narzekałem na bagna :D

_________________
Jest: Outlander 1000XTP 2014 1000 km
+ Warn 3.0 RT+BigHorn 27 R12+Flexx bar+Ricochet
Był:Outlander XXc 2011 7 000 km
Renegade XR 2009 9 000 km i Grizzly 660 2006 11 000 km


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.03.2008 00:01
Posty: 1971
Miejscowość: Trzebinia
Quad: Halina Renegade
PostWysłany: 17.06.2013 18:59 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
corrida napisał(a):
Ja tu widzę że prawie sami ludzie z poznania i okolic się rozpisują a może ktoś z innych stron coś napisze jak wrażenia


Napiszę tylko o trasie bo inne aspekty jak : atmosfera,ludzie,organizacja ,integracja w camperku oraz bankiet pierwyj sort :> .Z punktu widzenia raidera "prawie z gór" za dużo jazdy za mało extreme. Było może kilka brzegów gdzie choć na chwilę adrenalinka podskoczyła to udawało się zrobić te podjazdy w całości na kole. Rozumiem ,że okolice Poznania ubogie są strome podjazdy i zjazdy dlatego liczę na ambitne trasy w Lubiechowej...

P.S.

To był mój pierwszy raz...w woderach

_________________
ATV IRBIS™SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 31.10.2011 19:08
Posty: 84
Miejscowość: RST SQUAD
Quad: Yamaha Gryzzli 700
PostWysłany: 18.06.2013 13:05 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Witam
Ciapek w temacie trasy mam podobne zdanie :D ale cóż my jako uczestnicy PPP musimy się
" dostosować "do tego co miał autor na myśli piszę o odcinku dziennym
Przelot prawie 40 km po szutrach -asfaltach w terenie zabudowanym aby zdobyc 3 pieczatki w kategori A czyli za 100 punktów to sam zachodzę w głowe czy to była przeprawa czy wyprawa :> :D :mysli:
Szkoda było mieszkańców ((( ,pomijając fakt że kolega został obrzucany kamieniami pomimo naprawde wolnej jeżdzie nawet przy 10 /h zadyma jak w czasie burzy piaskowej
I jeszcze na dodatek jechaliśmy jako ostatni więc cała złość skierowana była na nasz team

Pozdrawiam
Miro

ps. do zobaczenia w Lubiechowej :kier: :pijoki:


 
Profil

Rejestracja: 13.11.2010 13:42
Posty: 28
Quad: KQ 700
PostWysłany: 21.06.2013 15:04 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
No i proszę nie tylko ja miałem zastrzeżenia do trasy
a ja jechałem w extreme sir
Więcej prawdziwej przeprawy!!!

-- dodano 21.06.2013 15:04 --

Sir to Ty chyba bagien nie widziałeś


Ostatnio zmieniony przez corrida, 21.06.2013 15:04, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.09.2012 16:45
Posty: 208
Miejscowość: RST Squad.
Quad: Can-Am Renegade X-MR 1000R
Poprzednie quady: Kawasaki Brute Force 750i
PostWysłany: 21.06.2013 15:12 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Ja ponowię pytanie o maksymalną ilość punktów jaką można było zdobyć w klasie ATV Sport Adventure? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

_________________
Prawo Balaniego: Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie
drzwi toalety się znajdujesz


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.08.2010 16:06
Posty: 660
Miejscowość: okolice Krakowa
Quad: Polaris
PostWysłany: 23.06.2013 16:02 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Lajosz napisał(a):
Szkoda było mieszkańców ((( ,pomijając fakt że kolega został obrzucany kamieniami pomimo naprawde wolnej jeżdzie

Lajosz masz racje trak była źle wytyczona, trasa nie powinna przebiegać po osiedlach bo to normalne że przelot tylu quadów będzie budził niechęć do nas a tyle się mówi o dobrym wizerunku quadowców :zalamka:
poza tym te przeloty po asfaltach i szutrach :zalamka:

Cała reszta była OK :brawo: no może oprócz frytek :uśmiech:

_________________
Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem


 
Profil
A.P.T. Poznań Team

Rejestracja: 27.12.2007 22:01
Posty: 722
Miejscowość: A.P.T. - ATV Poznań Team
Quad: sprawny
PostWysłany: 23.06.2013 20:47 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
Maksymalna możliwa do uzyskania ilość punktów:
Adventure 7100 noc + 17000 dzień
Extreme 6300 + 20300

Trasa jest wypadkową różnego typu uzgodnień i pozwoleń oraz lokalnych uwarunkowań.
Odcinki dojazdowe mają na celu zminimalizowanie korków przy pieczątkach.

Okoliczni mieszkańcy dotychczas byli bardzo pozytywnie nastawieni do off-road'u.
Niestety kilku z uczestników zapomniało o kulturze jazdy a szaleńcza rywalizacja zwyciężyła nad zdrowym rozsądkiem.

Pamiętajcie, że sami kreujemy nasz wizerunek :!:

Do zobaczenia na następnej rundzie ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.09.2012 16:45
Posty: 208
Miejscowość: RST Squad.
Quad: Can-Am Renegade X-MR 1000R
Poprzednie quady: Kawasaki Brute Force 750i
PostWysłany: 24.06.2013 08:49 
Re: II Runda Przeprawowego PUCHARU POLSKI Biedrusko 7/9.06.1
woźny napisał(a):
Adventure 7100 noc + 17000 dzień

Czepiłem się tego tematu bo chciałem zwrócić uwagę wszystkich uczestników jak ważne jest dokładne spisywanie i dokumentowanie brakujących lub uszkodzonych pieczątek .Szczególnie dotyczyło to paru pieczątek z oderwanym polem numerowym niemożliwe bez udziału tzw. czynnika ludzkiego .Jechaliśmy ostatni w dziennym brakowało pieczątek na sumę 1400 pnk przy każdej byliśmy ale dopuściliśmy się grzechu „niechciejstwa „ i nie zrobiliśmy dokładnego spisu ,dla tego nie mamy prawa teraz kwestionować niektórych wyników. Następnym razem nie odpuszczę .
Pozdrawiam wszystkich organizatorów i uczestników :brawo1: , szczególne podziękowania dla kolegów z czerwonego UTV i mojego zespołu którzy pomogli postawić quada na koła po „małej :wizi: ” rolce. Do rolki doszło bo chciałem wypchać kolegę który wpakował się bez kolejki pod pieczątkę gdy grzecznie na taka możliwość oczekiwało ok. 5 uczestników pokarało mnie. .Ale tak się zdobywa pierwsze miejsca tylko trochę niesmak pozostaje sportowej rywalizacji :kln: .

No i najważniejsze to wąż z wodą (tego brakowało w Stężnicy) i niezapomniane FRYTKI .

Podsumowując rajd uważam za bardzo udany trasa ciekawa wielo kilometrowa bez wyciągarki . Do zobaczenia w Lubiechowej :lol: :pijoki: .

_________________
Prawo Balaniego: Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie
drzwi toalety się znajdujesz


Ostatnio zmieniony przez dragon1736 24.06.2013 08:49, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.