Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - zaczynam budowę quada :]]
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:16



Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
zaczynam budowę quada :]] 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.05.2007 09:18
Posty: 41
Miejscowość: gliwice
Quad: składak
PostWysłany: 20.09.2008 08:31 
striq a może byś jakies zdjecia zapodał byśmy widzieli jak ci idzie


 
Profil

Rejestracja: 31.08.2008 19:16
Posty: 15
Miejscowość: Krościenko Wyżne
Quad: Nie ma :(
PostWysłany: 20.09.2008 08:46 
narzaie wszystko stoi w garażu u mojego dziadka a jażdze tam w weekendy bo tylko wtedy mam czas (szkoła). :( i jak tam będe to porobie jakieś fotki :)

ogólnie teraz myśle jak pospawać ramę z profili 30x30x2. macie może jakieś pomysły??

_________________
,,,,,;;;;; STRIQ;;;;;,,,,,
miękki jak aksamit


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.05.2006 10:02
Posty: 28
Miejscowość: Tarnów
Quad: W trakcie budowy
PostWysłany: 20.09.2008 12:18 
Wg mnie to dobry wybór, ja miałem rame własnie z takiego profila i nawet przy silniku 900cm3 nic się nie uginało ani nie pekalo.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 07.05.2006 10:02
Posty: 28
Miejscowość: Tarnów
Quad: W trakcie budowy
PostWysłany: 20.09.2008 12:42 
Wiem że to nie miejsce na tego typu posty ale jeśli jeszcze w sumie nie zacząłeś budowy (wnioskuje po ostatnim poście"ogólnie teraz myśle jak pospawać ramę" ) to mam propozycję.
Ja bym chętnie sprzedał to co mam (chodzi mi o całość), jeśli wystarczy Ci napęd na tylne koła to wydaje mi się że to dobra propozycja. Tu masz link do zdjęć jak to wyglądało: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=5653 . Teraz Quad jest rozebrany i czeka na swoje kolejne 5 min.. ;)

A co do ceny, to zapewniam Cię że będzie to dużo mniej niż wyjdzie Cię robota od podstaw. Jak cos to gg 6466327.

Aha noi przepraszam za post pod postem, ale nie dało się edytować.

Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 31.08.2008 19:16
Posty: 15
Miejscowość: Krościenko Wyżne
Quad: Nie ma :(
PostWysłany: 20.09.2008 13:47 
Serek Jednak chyba nie skorzystam :figielek: chce mieć satysfakcję z własnorobionej maszyny :D sam rozumiesz

wpadłem na pomysł żeby zrobic zamiast biegi w nodze mieć na lewarku co wy na to???

było by to dobre bo gdybym jeżdził po wodzie nie musiał bym moczyć butów :)

Co do obudowy to znalazłem od Hondy Foreman 400 i pewnie przy dobrych wiatrach Kupię :mniam: co o tym sądzcie :?: :mniam:

_________________
,,,,,;;;;; STRIQ;;;;;,,,,,
miękki jak aksamit


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.05.2006 10:02
Posty: 28
Miejscowość: Tarnów
Quad: W trakcie budowy
PostWysłany: 20.09.2008 14:34 
Hehe , no jasne że rozumiem ;) Domyślałem się że tak powiesz. Ale generalnie chodziło mi o to że jak tu to napisze to może ktoś inny z przegladajacych forum się skusi heh :)

Biegi na lewarek to najlepsze wyjscie, raz że w błocie i wodzie się nie moczysz a po drugie jesli wykorzystujesz skrzynię samochodową to o niebo łatwiej to zrobić. Głównie dlatego ja zdecydowałem się na takie rozwiązanie;)

Powodzenia w budowie ;)


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.