Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Łamany czterokołowiec
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.04.2024 06:41



Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Łamany czterokołowiec 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.01.2011 13:32
Posty: 135
Miejscowość: Toruń
Quad: Robi się :)
PostWysłany: 10.09.2011 13:57 
Re: Łamany czterokołowiec
nie jest, ale odkopywanie tematów nie jest dobre. Stare tematy się zamyka Kamil. Przynajmniej u mnie na forum tak robiłem i na innych forach też się tak robi; dla wygody bo zawsze ktoś się znajdzie kto coś odkopie a poźniej z takiego tamatu robi się śmietnik.

_________________
(...)Positive news, reggae luz

Toruń to moje miasto(...)

2,5 Tdi 5 cylindrów 140 kucy... :D...niezniszczalny


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 13.06.2010 21:52
Posty: 4155
Quad: Honda trx400ex
PostWysłany: 11.09.2011 13:48 
Re: Łamany czterokołowiec
Jeśli skończycie tą dyskusję to syfu nie będzie. Jak widzisz nawet po latach niektórzy mają coś do powiedzenia na ten temat i trzeba im to umożliwić.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.12.2007 14:02
Posty: 35
Quad: Peugeot 206 :)
PostWysłany: 15.09.2011 04:25 
Re: Łamany czterokołowiec
Witam serdecznie i cieszę się że mój pojazd dalej wzbudza zainteresowanie. Dziękuję też za pochwały - co prawda przesadzone ale miłe :)
kremir napisał(a):
Większość elementów robiłem sam a że nie jestem ani elektrykiem ani mechanikiem z zawodu i wykształcenia, było to dla mnie szczególnie duże wyzwanie ;)
Brawo ! Każdy kto kiedykolwiek podjął się budowy jakiegoś urządzenia własnego projektu doceni Twój trud, tym bardziej że jak piszesz nie jesteś "z tej bajki". Magia polega właśnie na przekuwaniu pomysłów w rzeczywistość - nieograniczoną wolność tworzenia, gdzie nie musimy się godzić na "czyjeś" rozwiązania. Nikt nie wymaga też od nas abysmy tworzyli pojazdy kosmiczne w opakowaniu Ferrari.
Nie ważne co, ważne że działa, a sam nie chwaląc się to sprawiłeś :)
kremir napisał(a):
Bardzo jestem ciekaw gdzie zdobyłeś przekładnie łączące silniki z kołami.
Kupiłem na allegro, ale nie jest to nic nadzwyczajnego zwykłe przekładnie ślimakowe. Już trochę czasu upłynęło ale dałem za sztukę coś koło 150-200zł.
kremir napisał(a):
Bardzo chętnie zobaczyłbym więcej zdjęć z detalami podwozia traktorka bo chciałbym się od Ciebie dużo nauczyć.
W tej chwili nie dysponuję takowymi fotkami, jedynie te z linku na picassaweb. Ale pytaj, postaram się pomóc.
kremir napisał(a):
Budowa pojazdu dała mi bowiem mnóstwo nowych doświadczeń ale też nabrałem szacunku do konstruowania bo to niełatwa sztuka.
Witamy zatem w klubie dla których chcieć to móc.
Podrawiam

_________________
Płyń pod prąd,
z prądem płyną tylko śmieci.


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 07.09.2011 20:53
Posty: 2
Quad: brak;)
PostWysłany: 15.09.2011 22:13 
Re: Łamany czterokołowiec
Dziękuję za odpowiedź.
Jak tylko będę miał jakieś pytania to na pewno się zgłoszę :D Na razie buduję coś w rodzaju roweru elektrycznego dla siebie więc pojazdu z zupełnie innej bajki niż niniejsze forum. Myślę jednak o budowie również czegoś ciekawszego do poruszania się po ścieżkach leśnych (też z napędem elektrycznym) więc wówczas chętnie wesprę się Twoim doświadczeniem.

Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.