Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.05.2024 01:39



Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.02.2011 23:13
Posty: 867
Quad: Out XXC
Poprzednie quady: Było ich trochę ;-) Can-amy, Polarisy, Rincony, Yamahy, Chińczyki ...
PostWysłany: 04.10.2011 21:24 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Kamilson100 napisał(a):
demonic
TVP2 Ekspres reporterów, ale już za późno, może na necie będzie


Kurde własnie się spóźniłem poszukam na necie

dzięki Kamilson100


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.01.2006 22:15
Posty: 1648
Miejscowość: Poznań
Quad: Renegade 800XXC
Poprzednie quady: Renegade 800XR, Raptor 700, Raptor 660, Warrior 350, Blaster 200, LT-F 160
PostWysłany: 04.10.2011 22:23 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Jak ktoś znajdzie w necie niech podrzuci linka

_________________
M5 - "Chcesz się ścigać, nie masz szans" - Jeremy Clarkson
SQUAD: A.P.T. - ATV Poznań Team
https://picasaweb.google.com/101492180473661282351


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 04.10.2011 23:10 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny ... 45/5286748


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 05.10.2011 18:19 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Dzięki za link , bo ja też zapomniałem obejrzeć ...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.03.2010 16:13
Posty: 133
PostWysłany: 14.10.2011 13:35 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
gonsso napisał(a):
Faktem jest, że ten program nastawiony jest na sensacje ale jesli ani "sprawca" ani jego pełnomocnik nie chca się w zaden sposob wypowiedziec to maja teraz wlasnie taki jednostronny material jaki został pokazany.


gonsso zaufaj jak byś był na miejscu tego kierowcy czy innego kierowcy który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym też nie chciał być udzielać nikomu wywiadu tym bardziej w swojej sprawie. Nie wiem jak było podczas tego wypadku ale śmiem twierdzić iż ta Kobieta wyskoczyła pod koła myśląc ze go zatrzyma niestety kierowca pędził ze znaczna prędkością i stała się tragedia . Inną sprawą jest podejście organów ścigania (milicji) do sprawy zbadanie kierującego dopiero po dwóch godzinach farsa itd . Śmieszy mnie tylko ten adwokacina który żalił się przed kamerami że sprawca siedział w radiowozie i rozmawiał przez telefon noo jak na razie jest bez zarzutów nie był zatrzymany wiec chyba miał do tego prawo . Widać właśnie jakich to mamy prawników w naszym smutnym jak ........... państwie. ehhhhhhhhh

_________________
kulka = Hegon


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.11.2003 15:49
Posty: 142
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 14.10.2011 20:55 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Kulka właśnie tu jest sedno sprawy, że zeznania quadowca i męża kobiety były podobne. To m.in. dlatego prokurator zabronił używania słowa sprawca w stosunku do quadowca.


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 14.10.2011 21:23 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
johnder napisał(a):
To m.in. dlatego prokurator zabronił używania słowa sprawca w stosunku do quadowca.

Prokurator zabronił i dobrze zrobił, w końcu to reguluje Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej zasadą domniemania niewinności :) Quadowiec był wtedy podejrzany, nie był sprawcą. Dopóki nie zostanie mu udowodniona wina jest niewinny.

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 14.10.2011 21:58 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
No cóż ciekawe jak to się skończy.


Ostatnio zmieniony przez Artur75 14.10.2011 21:58, edytowano w sumie 3 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.12.2009 15:41
Posty: 2266
Miejscowość: Zasole Bielańskie Oświęcim
Quad: Renegade 800, Grizzly 700
Poprzednie quady: Vinson 500 inne motocykle
PostWysłany: 15.10.2011 06:06 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Sprawcą była kobieta jemu najwyżej zarzucą nie zachowanie ostrożności czy jakoś tak


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.09.2010 16:26
Posty: 1624
Miejscowość: okolice Zakopane
Quad: kawałsuki Brute Force kvf650
PostWysłany: 15.10.2011 08:33 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
mimo to czapa dla niego
jak można koło kogo kolwiek przejeżdżać z taką prędkością na quadzie
może i nie jest winny jeżeli kobieta wyskoczyła przed quada
ale gdyby tak nie szalał pewnie by nie próbowała by go zatrzymać poprostu ją sprowokował
niestety pajacowanie często kończy się tragedią

_________________
Boro
utv w budowie :cfa: viewtopic.php?f=23&t=35656
Galeria
http://img153.imageshack.us/g/snc00533w.jpg/


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.04.2011 09:46
Posty: 536
Quad: AC 500
PostWysłany: 15.10.2011 12:36 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Prawo pisane swoim prawem a moralne swoim.
Domniemanie niewinności,a może sąd stwierdzi że matka była samobójczynią,czy może wszystko będzie zależeć od odpowiedniego doboru słów przez odpowiedniego adwokata.
To wszystko na nic.
Czy ten ktoś-stanie przed lustrem i powie-jestem niewinny? Niewinny przed swoim sumieniem?
To jednak on dosiadał narzędzie które zabiło matke dziecka,matke która w desperacji obrony 5 cio miesięcznego dziecka wyszła pod koła,co ją do tego pchnęło?
Sumienie ludzkie powinno być tak skonstruowane,żeby bolało,fizycznie.I im większe niegodziwości,tym więcej powinno boleć,nieustanie i coraz bardziej aż do śmierci.

_________________
Ludzie tracą zdrowie żeby zarabiać pieniądze,a potem tracą pieniądze żeby odzyskać zdrowie...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.12.2009 15:41
Posty: 2266
Miejscowość: Zasole Bielańskie Oświęcim
Quad: Renegade 800, Grizzly 700
Poprzednie quady: Vinson 500 inne motocykle
PostWysłany: 15.10.2011 12:47 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Kiedyś kolega do mnie przyjechał raptorem 700 nigdy takim nie jechałem więc pojechałem się kawałek przejechać, nie założyłem kasku i też nie szalałem, przejechałem drogą tuż przy rzeczce 100m dalej zawróciłem i jadąc z powrotem z krzaków wprost pod quada wyskoczył wędkarz i nie hamowałem tylko zjechałem na lewo żeby go ominąć ale ten prosto przede mnie i zatrzymałem się i mówię co Ty człowieku robisz a on gdzie masz kask ja mu żeby nie gonił mi po drodze bo go rozjadę i co go to obchodzi gdzie mam kask on stojąc przede mną mówi że dzwoni na policje ja spokojnie stojąc mówię dzwoń i spadaj bo za chwile kumpel będzie mnie szukał, zadzwonił :^^D: śmieszna sprawa zbyli go głupio mu było oczywiście poinformowali go że nie muszę mieć kasku a nawet jeśli to nie jego sprawa jemu krzywdy tym nie zrobię.
I teraz tak - jeżeli byłbym strachliwy to bym się nie zatrzymał tylko próbował go ominąć w końcu nie wiadomo jakie ma zamiary a bić się z nim mi nie chce a jak bym zerknął na chwile w lewo to bym go potrącił, było tam więcej wędkarzy pewnie wszyscy by powiedzieli że szalał i jechał jak szalony i w całej tej opinii ja bym był winien a sytuacje miałem różne w górach dwóch gości wyskoczyło z jakimiś kamieniami na mnie oczywiście uciekłem a na crossie jak jechałem facet z widłami i do tego mówi że mnie dźgnie bo mu po polu jeżdżę (oczywiście nikt mu nie wjechał na pole)
Gdybym kogoś z nich potrącił to by było dokładnie tak samo a najwięcej ma prasa do tego żeby to wyolbrzymić i zrobić sensacje.


Ostatnio zmieniony przez Sir Adam Jr, 15.10.2011 18:41, edytowano w sumie 1 raz

Prosimy o używanie pisowni polskiej a nie hebrajskiej. Nie zmuszaj mnie do poprawiania kolejnego twojego postu bo się pogniewam. Używaj firefox i poprawiaj pisownię



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 15.10.2011 13:27 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
maniekitr napisał(a):
sytuacje miałem różne w górach dwóch gości wyskoczyło z jakimiś kamieniami na mnie oczywiście uciekłem a na crosie jak jechałem facet z widłami i do tego mówi że mnie dzgnie bo mu po polu jeżdze (oczywiście nikt mu nie wjechał na pole )


Cóż są tacy upierdliwi ludzie że nawet jak się im spokojnie po drodze przejedzie to się doczepią , bo im wszystko zawadza ... :/


maniekitr napisał(a):
a na crosie jak jechałem facet z widłami i do tego mówi że mnie dzgnie bo mu po polu jeżdze (oczywiście nikt mu nie wjechał na pole )


Rozbroiłeś mnie tym , pewnie fajnie to wyglądało :wizi:


Ostatnio zmieniony przez Artur75 15.10.2011 13:27, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.03.2010 16:13
Posty: 133
PostWysłany: 16.10.2011 12:46 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
ludzie sa nie obliczalni do nas przyczepił się facet jak las sprzątaliśmy zaczął nas wyzywać że jeździmy jak szaleńcy itd. mimo tego ze jeździliśmy bardzo wolno bo nie da się jeździć szybko z przyczepkami całymi załadowanymi syfem z lasu. Pan chyba chciał się popisać przed kobieta ale mu to nie wyszło bo go od razu zgasiłem szybka ripostą pan skulił uszy i poszedł spacerować . Rada dla osób które maja jakiś kontakt z takimi szaleńcami nie uciekajcie bo to jeszcze bardziej drażni tych baranków zatrzymujcie się i rozmawiajcie . To samo się tyczy do straży leśnej nie uciekajcie ze swojego doświadczenia wiem że jak się zatrzymasz i porozmawiasz normalnie jak człowiek z człowiekiem to machną ręką i puszcza Cię bez mandatu no chyba że faktycznie zaorałeś pół lasu włącznie ze szkółką leśną to wtedy upsssss . Co do tego wypadku dla mnie sprawa jest jasna mąż tej kobiety z wózkiem stał przy lewej krawędzi drogi szutrowej a z tego co wiadomo kobieta została potracona na środku tej drogi i tu nasuwa się pytanie co ona tam robiła nie była to dróżka leśna między drzewami tylko droga publiczna to ze kierowca jechał z dużą prędkością hmm jaka to jest duża prędkość jak wszyscy wiemy piesi też muszą znać zasady ruchu drogowego a przynajmniej to że na środek drogi się nie wychodzi . Jeszcze jedno jak by to był samochód osobowy całej tej farsy w telewizji by nie było a że jest niestety tz. bum na quadowców to jest jak jest. Fakt jest faktem ze w naszym środowisku nie brakuje nazwę to po imieniu IDIOTÓW którzy robią nam wszystkim wilcza przysługę ale to już inna historia o której można by było książkę napisać.

_________________
kulka = Hegon


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 16.10.2011 12:55 
Re: Kierujący quadem mężczyzna potrącił turystkę z Warszawy
Kulka a mogę się dowiedzieć czym zgasiłeś tego gościa :D ??


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.