Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gazety: ATV Sport vs. Quadzik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:30



Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
gazety: ATV Sport vs. Quadzik 
Autor Wiadomość
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.11.2008 03:00 
Mimo wszystko tego typu opinii od osoby która zarejestrowała się na forum dziś i nie wiadomo kim jest wolelibyśmy chyba nie czytać, bo ktoś kto najwyraźniej zarejestrował się wyłącznie w tym celu nie jest zbyt wiarygodny.
Jednoczesna krytyka ATVSPORT za rzeczy tak mało istotne jak zdaniem autora nieładna okładka (a to też przecież tylko kwestia gustu), albo tak dziwne jak brak podziękowań dla osób testujących czy firm udostepniających maszyny (dziwne, wydaje mi się, że normalny czytelnik nie zwróciłby na to uwagi, kolega testował coś, czy wypożyczał quadzikowi?) połączona z atakiem na osobę, która quadzika ośmieliła się skrytykować za nierzetelny jego zdaniem artykuł, i to atakiem tak naiwnie obnażającym albo niewiedzę, albo raczej celowe udawanie niewiedzy ( "nieznany zawodniczyna Sobczak") to właściwie wystarczy żeby kogoś takiego nie traktowac poważnie.

Poza tym. Pewne dane przy rejestracji są wymagane, a ich brak, szczególnie kiedy ktoś pojawia się chyba tylko aby wyrażac tak kontrowersyjne opinie, skutkują usunięciem, więc jeżeli kolega chce się wypowiadać, proszony jest o uzupełnienie profilu prawdziwymi danymi.

Co do okładek i papieru nie wiem czy wszyscy zdają sobie sprawę z kosztów, bo już temat chyba był poruszany. Niektóre gazety wiele lat ukazywały się na typowej gazetówce zanim odwazyły się zaryzykowac przedsięwzięcie jakim jest porządna kredowa okładka ( np. "Giełda Samochodowa").
Tutaj mamy też 20% różnicę w cenie, kwestia tego, czy ktoś chce płacić więcej za lepszą okładkę czy nie, bo pewnie i jedna i druga gazeta może ukazać się na super kredzie o wysokiej gramaturze, a na forum będziemy czytać lament, czemu są one takie drogie.
W sumie kilka tygodni temu nikt jeszcze nie mysłał o gazecie quadowej, a już zaczyna się koncert życzeń, tyle tylko, że ci którzy życzyliby sobie lepszego papieru i okładek wcale nie zdają sobie sprawy, że będa musieli za to zapłacić, a jak widać wyżej, już są głosy, że szkoda 9,50 zł kiedy to samo można w necie przeczytać za darmo, w sumie moim zdaniem to obaj wydawcy niepotrzebnie porwali się na zbyt drogi papier, ja akurat przywiązuję wagę raczej do treści niż do tego czy okładka jest grubsza czy cieńsza.

danielek1993 napisał(a):
Przy czytaniu Krzyżaków 2 lata temu zasnąłem, takie to było nudne.

No właśnie, to masz tak jak większość posiadaczy ostrzeżeń i czerwonych quadzików, nadrabiaj to, póki jeszcze możesz.


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.09.2008 21:25
Posty: 1832
Quad: Od 1997 ROKU - Już poza mną ......
Poprzednie quady: Cieszą innych .....
PostWysłany: 07.11.2008 08:24 
Quadownik to bardzo łebski gość w dniu , w którym się loguje trafia na artykuł "QUADZIK VS atv SPORT" i wyraża swoją surową opinę ( ma do tego prawo) . Krytyka oczywiście tak - obiektywna ja osobiście nie powiem czy prawdziwa nie miałem okazji przeglądać ATV sport i nie wypoiadam się .
Ale na 100 % kolega ma swój prawdziwy NICK na forum ATV a jednocześnie jest aktywnym uczestnikiem forum Quadzik.

Quadownik to tylko zmyłka ........
Ja wybrałem to foru pomimo , że na Quadziku też mam konto natomiast jeżeli Quadzik dojdzie do poziomu Tego Forum zacznę się tam logować ale nie po to by krytykować jednostronnie lecz by czerpać wiedzę i nformację .
QUADOWNIK - swoją wypowiedzią - (masz do tego prawo) ale jak Krz. napisał odsłoń się skąd jesteś a nie data zarejestrowania wczorajsza i nic a jeździsz chyba na rowerze bo w profilu też nic o tym nie ma , chcesz krytykować - ujawnij się chyba , że robisz to za roczną prenumeratę Quadzika .

_________________
zaraziłem się quadami w 1997 roku, wyleczyłem się w 2014 roku

Kiedyś trzeba dorosnąć !


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 07.11.2008 08:34 
Krz. masz racje z tą okładką ale nie do końca. Trzeba znaleźć ten środkowy punkt pomiędzy ceną/jakością/okładką...Dać 9,50 za gazetę z bardzo dobrą okładką na dwa miesiące(dziennie: 15 groszy, 9,50zł/60-dni) nie jest jakimś dużym kosztem tym bardziej gdy latacie quadami za 30 tysięcy. Wydaje mi się, że quadzik w tym momencie spisał się rewelacyjnie i nie piszę tego bo jestem moderatorem na drugim forum, staram się wyrazić w miarę obiektywną opinię.
ATV SPORT wydaję gazetę z gorszą okładką, nie ma co się oszukiwać.
Gazeta jest tak samo jak quadzik dwumiesięcznikiem(na pewno ? bo z okładki tego niestety nie idzie wyczytać) i mogli by wykonać trochę lepiej tą okładkę, zapłacę nawet 10zł na te dwa miesiące. Okładka ATV SPORT również wydaję mi się trochę nie przejrzysta, za dużo w niej rzeczy. Na przykład po co mi te indeksy, kody kreskowe na gazecie(czy to wymóg? Piszę to trzymając obie gazety w ręce i porównując okładki). Logo ATV SPORT powinno być większe lub zrobione tak aby rzucało się w oczy bo jak narazie to cała okładka zlewa się w jedno tło.

Ale w sumie tak jak Krz. napisał...okładka jest nieważna i ma racje. "Nie szata zdobi człowieka", można tak śmiało napisać.

Według mnie wprowadzenie dwóch gazet równocześnie było czym rewelacyjnym teraz każda redakcja wie na czym stoi wie co ma poprawić.
Jakby nie było i tak obie gazety będę czytać... :)

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 15.07.2004 20:55
Posty: 128
Miejscowość: mazowieckie
Quad: testowy :)
PostWysłany: 07.11.2008 09:43 
Witam was...
Chciałbym tylko napisać, że dla mnie, taki temat jest bardzo ważny. Zaglądam tu i czytam opinie użytkowników. Dziękuję za pozytywne postrzeganie dwumiesięcznika QUADZIK ale również za krytykę. Mobilizuje to moją redakcję do dalszego działania.

Jednocześnie, jeżeli ktokolwiek mógłby przypuszczać, że mam coś wspólnego z opinią Quadownika to jasno stwierdzam, że nie jest to moja opinia.

Cieszę się, że mam konkurencję gazetową czyli ATV Sport, bo tak to by nam się w głowach poprzewracało :)... A tak wyjdzie to tylko na dobre zarówno czytelnikom jak i całemu środowisku.

Ruszko: Co do okładki i tych wszystkich numerków i kodów kreskowych to jest to wymóg i w pierwszym sprzedawanym numerze Quadzika również się pojawią. Więc trzeba będzie z tym żyć.

Pozdrawiam, życząc miłej lektury obydwu czasopism...


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 07.11.2008 10:05 
Grzegorz Głowienka napisał(a):
Ruszko: Co do okładki i tych wszystkich numerków i kodów kreskowych to jest to wymóg i w pierwszym sprzedawanym numerze Quadzika również się pojawią. Więc trzeba będzie z tym żyć.


Dlatego właśnie spytałem czy to wymóg...na pierwszym numerze quadzika(tym za free) nie ma takich rzeczy. Ok, no to dzięki za sprostowanie.

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.01.2008 23:02
Posty: 82
Miejscowość: zakopane
Quad: Renegade 800 X
PostWysłany: 07.11.2008 11:37 
no i co z tego że tak niektórzy chwalicie quadzika jak nie można go kupić(a nie będe się rejestrował na jakimś forum poto żebym dostał za free,jestem na tym forum i tego się trzymam)a atv sport odrazu można było dostać w kiosku,a nie tylko się chwalą że jest. :okok:

bo pierwszy numer za free to tylko poto chyba żeby ściągnąć ludzi na forum :figielek:

_________________
LIVE EASY RIDE HARD


 
Profil Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 07.11.2008 12:14 
nie na forum a stronę główną quadzika, jest to zrobione pewnie po to zeby zbadac ilosc ludzi którzy "zakupili" gazete, poprostu info do statystyk - tak mi się wydaje.

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 01.09.2008 21:25
Posty: 1832
Quad: Od 1997 ROKU - Już poza mną ......
Poprzednie quady: Cieszą innych .....
PostWysłany: 07.11.2008 13:07 
Ciekawe czy w EMPIK - u przeglądacie tylko Playboy a czy sięgacie jeszcze po coś ja zwykle oglądam też CKM i jeszcze kilka pozycji .W każym piśmie każdy znajdzie coś dla siebie a jeżeli są tu czytelnicy i członkowie forum na wyłączność to chwała im za to .
Konkurencja - zdrowa jest siłą napędową sprzedaży i to normalna kolej rzeczy .
gdyby na rynku było 5 , 8 albo 12 różnych wydawnictw n/t quadów nie było by tego postu , każdy wybrał by coś dla siebie .
Pierwsze dwa tytuły , ta sama tematyka , zbliżona data wydania 1 numeru - tak się zbiegło .
Wyniki sprzedaży - po roku ocenią kto jest lepszy , a być może znajdzie się miejsce dla 3 lub kilku innych wydawców ????
wiele tytułów , jeszcze więcej opinii i jeszcze więcej krytyki - Polak potrafi !!!( gadać) ;)

_________________
zaraziłem się quadami w 1997 roku, wyleczyłem się w 2014 roku

Kiedyś trzeba dorosnąć !


 
Profil
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.11.2008 13:31 
Ruszko, czytałeś wcześniejsze posty? To jest tylko teoria, że coś tam się podzieli na miesiące, dni i jest tanio, choć nikt się nie chwali tym, to niestety wiele osób żałuje pieniędzy i zwraca uwagę na cenę oraz nie lubi płacić, taka jest prawda, i ona czasem się objawia w sytuacjach kiedy naprawdę trzeba za coś zapłacić, także teoretyzowanie o 15 groszach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, Ty zapłacisz 10 zł czy 15 zł za lepszą okładkę ale większość nie, i nie ma tu znaczenia że stać ich na quady po 30 tys., wierz mi, wiem to z doświadczenia.

Indeksy i kody kreskowe nie są dla Ciebie tylko po to, zeby sprzedawca mógł Ci ją sprzedać, pierwszy Quadzik nie jest w sprzedaży i dlatego pewnie nie ma indeksów.


Grzegorz Głowienka napisał(a):
Zaglądam tu i czytam opinie użytkowników.

Witaj Grzegorz, nie wątpimy, nieprofesjonalne byłoby gdybyś tego nie robił :)

Grzegorz Głowienka napisał(a):
jeżeli ktokolwiek mógłby przypuszczać, że mam coś wspólnego z opinią Quadownika to jasno stwierdzam, że nie jest to moja opinia

Nie wątpię, to raczej ktoś kto chciał się przysłużyć, sam przyznasz, że okoliczności związane z pojawieniem się tej opinii i takiej opinii są lekko mówiąc niesmaczne. Niektórzy czasem nie zdają sobie sprawy, że ich nieprzemyslane poczynania raczej szkodzą, niż pomagają, potem trzeba się odcinać od wypowiedzi zagorzałego fana :)


ruszko napisał(a):
jest to zrobione pewnie po to zeby zbadac ilosc ludzi którzy "zakupili" gazete, poprostu info do statystyk - tak mi się wydaje.

Możesz to rozbudować i rozjaśnić, bo nie rozumiem :) ?
Zresztą, nieważne, wyjaśnię Ci - jest to raczej zrobione aby zdobyć bazę danych osobowych osób zainteresowanych gazetą i tematem, taka baza danych im większa tym bardziej jest na wagę złota, a żeby była większa potrzebna marchewka która jest pierwszy numer gazety, bez tej marchewki pies z kulawa nogą nie traciłby czasu żeby się gdzieś rejestrować :)


 
Profil WWW

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 07.11.2008 16:31 
Posłuchaj więc chłopcze Quadowniku...
Cytuj:
i takie szdnako do kamikazeeee

Takie co ? Bo 10 minut siedzę i główkuję co chciałeś mądrego napisać...
Cytuj:
czmeu uczepiles się grochowskiego?

Nie uczepiłem się tylko mówię jak Ja to widzę, chyba mam do tego prawo...
Cytuj:
pewnie chcial bys być na jego miejscu?

Bardzo, wręcz o tym marzę! Nawet Mi się to śniło ostatnio.
Poczytaj, przejrzyj wyniki, sprawdź kto jest kto a później gadaj.
Podpowiem żeby ci było łatwiej skojarzyć, mam 15 lat i jeżdżę Supermoto.
Cytuj:
bronisz Sobczaka jak jakiegos Boga a tak naprawde to o grochowskim slyszalem duzo a Sobczak?kto to jest?drugorzedny chyba jakis zawodniczyna

Po pierwsze nie Sobczak tylko Sobczyk ślepotku a po drugie Sobczyk to taki sobie drugorzędny zawodniczyna (nast. fajne słowo) który wygrał Puchar Europy w 2005 i Mistrzostwa Europy 2006 w Supermoto oraz Mistrzostwa Polski w MX w 2007 roku. Czyli tak jak mówiłem drugorzędny.

A na rysunki w ATV Sport nie patrz więcej, bo i tak nie zrozumiesz.


 
Profil
Moderator Działu Porównania Modeli
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 21:11
Posty: 2372
Miejscowość: TKA
Quad: Derbi Senda SM & Bashan 200
PostWysłany: 07.11.2008 16:36 
Podobno jak zarejestrujesz się na stronie quadzik.pl otrzymujesz darmowy pierwszy egzemplarz. Zarejestrowałem się 2 dni temu i czekam...czekam.
w sklepie ATV POLSKA kupiłem już ATV SPORT.
Ciekawe co tam ciekawego w nich będzie :)

_________________
Czas chyba wrócić do młodości :)


 
Profil WWW
ATV Kielce
ATV Kielce
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2004 22:58
Posty: 1789
Miejscowość: z gór świętokrzyskich :P
Quad: Yamaha Grizzly700 camo
PostWysłany: 07.11.2008 18:59 
OT przeniesiony :strzałka: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic ... 788#175788

a jego ciąg dalszy tu, bo scalić się nie dało :strzałka: http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=15300


 
Profil WWW
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 21:30
Posty: 531
Miejscowość: Katowice
Quad: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 07.11.2008 23:27 
quadownik napisał(a):
w quadziku podobaja mi się podziekowanai dla testujacych osób i dla firm umozliwiajacych maszyny do testu.


Wybacz, ale takie podziękowania to jeden wielki obciach i wiocha. Otwórz sobie jakiś duży, szanujący się magazyn motoryzacyjny i w życiu nie znajdziesz tam tekstu w stylu "Redakcja dziękuje firmie Ford za udostępnienie Focusa do testu".

Jeśli już to raczej firmy podstawiające sprzęt powinny dziękować redakcji, bo w ten sposób mają darmową reklamę.

Biorąc pod uwagę datę twojego zalogowania na forum... tekst Twój lekko "śmierdzi".

Ale wszystko to nie zmienia mojej opinii, że... Quadzik w pierwszym starciu jest lepszy od ATV Sport. Później napiszę dlaczego.


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 08.11.2008 10:06 
Nie bierzmy pod uwagę opinii quadownika, ktoś chciał zrobić "dowcip" ale mu nie wyszło.

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Zbanowany

Rejestracja: 06.11.2008 23:02
Posty: 4
PostWysłany: 08.11.2008 16:13 
kiedys się trzeba zalogowac na tmy forum a to ze jezdze od 8 lat to niewazne ,tylko niejestem teoretykiem tak jak wiekszosc ludzi z forum którzy tu pisza jacy to oni sa super i w ogóle tylko skupiam się na tym co robie.poprotsu wyrazam swoja opinie.to ze quadzika niemozna kupić pierwszego numeru to i dobrze , bo gdyby b6lo trzeba kupić to zaraz byly by opinie typu ze "spodziewalme się zegos lepszego za ta cene" tacy sa ludzie niestety. narazie jest 1:0 dla quadzika zobaczymy co pokazą nastepne numery tych gazetek ale mam nadzieje ze będzie 2:0 dla quadzika. Aha i do tych którzy czepiaja się o forum,niepisze jak mam na imie,nazwisko, i jakim sprzetem jezdze i avatar,niechce się obnosic tak jak niektorzy wypisuja ile to pojazdow mają dla mnie to jeste niepotrzebne.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.