Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gazety: ATV Sport vs. Quadzik
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 14:52



Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
gazety: ATV Sport vs. Quadzik 
Autor Wiadomość
Retired Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.06.2006 05:06
Posty: 3153
Miejscowość: localhost
Quad: ... xXx ...
PostWysłany: 29.10.2008 21:07 
gazety: ATV Sport vs. Quadzik
Jak wiadomo, ATV Sport jest już dostępny w salonikach prasowych, a Quadzik ujrzy światło dziennie w najbliższych dniach. Gazety o tematyce ATV w końcu będą pieścić nasze zmysły i wypełniać nudne wieczory ;)

Prosiłbym Was o opinię na temat wyżej wymienionych gazet pod kątem merytorycznym, atrakcyjności dla przeciętnego zjadacza chleba, szaty graficznej itp.

Temat powinien służyć nam (czytaj: czytelnikom) do wyrażania swoich opinii, oczekiwań - a nóż widelec Szanowna redakcja obu czasopism przeczyta i dostosuje pismo do Naszych oczekiwań (czego im serdecznie życzę). Jestem daleki od tworzenia niezdrowej konkurencji między tytułami, wiadomym jest, że redakcje będą chciały wpasować się w rynek (oczekiwania), a ten temat może pomóc zarówno im jak i nam w podnoszeniu atrakcyjności tytułów.

Z góry proszę o powstrzymanie się od ocen w stylu: atvsport jest lepszy czy też quadzik rox, bez podania konkretnych argumentów.

_________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
— Albert Einstein


 
Profil

Rejestracja: 08.06.2006 23:01
Posty: 620
Quad: Jambo
PostWysłany: 29.10.2008 21:25 
Podejrzewam, że obydwa tytuły będą się sprzedawać. Gdy jest 10 tytułów na rynku wybieramy zwykle ulubione. Mając do wyboru 2, kupujemy obydwa lub w ogóle...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2005 15:07
Posty: 718
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Katy
PostWysłany: 30.10.2008 18:01 
Główną rolę będzie odgrywać okładka... Sami powiedzcie jeśli macie do wyboru 1 gazetę z pośród 2 to wybiera się tą w której jest fajniejsza okładka...

_________________
# 463
Quady Śrem Racing Team


 
Profil Gadu-Gadu WWW
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 30.10.2008 18:26 
Łukasz Eliasz napisał(a):
Główną rolę będzie odgrywać okładka... Sami powiedzcie jeśli macie do wyboru 1 gazetę z posrud 2 to wybiera się tą w której jest fajniejsza okładka...


Okładka przyciąga wzrok, ale treść i jakość powoduje, że sięgamy po nią drug raz. ATV Sport przeczytany teraz czekam na dorwanie Quadzika (dosłownie).


 
Profil Facebook WWW
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 30.10.2008 18:35 
Jak w temacie. Ja czekam na Quadzika. Podobno niebawem ma do mnie dotrzeć drogą pocztową. Jak tylko będę ją miał nie omieszkam podzielić się swoją opinią. Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 30.10.2008 20:06 
Przeczytałem dzisiaj ATV SPORT i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Gazeta w bardzo ładnym wydaniu aczkolwiek ma kilka błędów, głównie literówki. Quadzik dotrze do mnie niebawem i również napiszę swoją opinię.

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10.04.2007 21:30
Posty: 531
Miejscowość: Katowice
Quad: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 30.10.2008 20:14 
ATV Sport już mam, Quadzika zamówiłem. Jak dostanę napiszę małe porównanie.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.10.2007 09:49
Posty: 593
Miejscowość: józefów koło otwocka
Quad: Polaris
PostWysłany: 30.10.2008 20:23 
QUADZIK do odbioru w polsonie, dla tych co nie zamówili ;) oczywiście gratis

_________________
jedno jest jasne żyje się po to żeby być w terenie


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2004 00:44
Posty: 4145
Miejscowość: Warszawa
Quad: XXc
PostWysłany: 30.10.2008 20:30 
Quadzik ma ładniejszą okładkę - lakierowaną , grubszą , objętościowo jest troszeczkę grubszy o 10 stron , treść się uzupełnia , dobrze rokuje to dla obu pozycji.

W ATV sport są też informacje wybiegające poza krąg quadów - są motocykle i zabawki , na pochwałę zasługuje kącik listy do redakcji. Treść artykułów interesująca i dobrze napisana.

Technicznie quadzik ma lepsze fotki , w avt na niektórych jest pikseloza, na pochwałę w quadziku zasługuje to, że artykuły nie dublują się z portalem.

Śmiało można wysunąć tezę , że oba magazyny będą się dobrze sprzedawać.

_________________
„Najlepszą modyfikacją, która poprawia osiągi quada, są umiejętności kierowcy quada"
-------------------------------
www.3fun.pl


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Moderator Działu Yamaha
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.05.2008 10:35
Posty: 775
Miejscowość: Bielsko-Biała
Quad: YFZ450 & Banshee`89
PostWysłany: 30.10.2008 20:53 
Ja też jeszcze czekam na Quadzika.Zobaczymy jak wypadnie do ATV Sport.Pewnie się skończy na prenumeracie jednego i drugiego.

_________________
Prawdziwa pasja to taka, dla której poświecisz każdą sekundę wolnego czasu...
#152 ATV Bielsko-Biała
Pozdrawiam, Grexik :diabeł:


 
Profil Gadu-Gadu WWW
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 30.10.2008 21:32 
ATV Sport już zaprenumerowałem . Teraz czekam co przyniesie Quadzik w swej formie i treści.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 30.10.2008 21:53 
W ATV SPORT najbardziej zainspirował mnie temat "garażowy" czyli przebudowa RZR'a by Shelton, cały artykuł jest napisany luzacko, zresztą jak cała gazeta. Taki styl pisma bardziej mi odpowiada. Zobaczymy jak będzie w Quadziku, a ten już zmierza do domów...^^

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 31.10.2008 00:14 
Dla zainteresowanych w Empiku w Plazie jest jescze kilka numerów ATVsport, ja dzisiaj dorwałem swój.
Jeśli chodzi o gazetę, bardzo pozytywne odczucia. Testy, informacje itd wszystko napisane bardzo przejrzyście, gazete można śmiało polecić osobom które dopiero wchodzą w świat ATV jak także tym już bardziej obeznanym. Tego czego można było spodziewać się po Galim - wszystko napisane w "luzacki" sposób tak jak to napisał Ruszko.
Do czego można się przyczepić - te same uwagi co 2can. Niektóre zdjęcia porażają pikselozą, drobne literówki ale to oczywiście jest do wybaczenia. Ogółem duży plus, mam nadzieję, że quadzik wypadnie równie dobrze.
Bardzo mnie cieszy, że doczekałem się czasów gdzie na półce w empiku leży taka pozycja. Ahhh jakby ktoś w 2003 roku powiedział że coś takiego kiedyś dojdzie do skutku to miałbym wątpliwości.
Jeszcze raz słowa uznania. Oczywiście także będe na bieżąco z nowymi numerami i postaram się dokładać swoje 3 grosze i skrobnąć coś o nich.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 02.11.2008 15:02 
Po zapoznaniu się z obiema gazetkami za pierwsze numery wynik (wg mojej opinii) 1 : 0 dla ...................... Quadzika.

Troszkę lepszy papier (sztywniejszy?) i wg mnie szersze spojrzenie na temat ATV niż konkurencja.

Pozytywem obecnej sytuacji jest to że pokazały się równocześnie 2 wydawnictwa. Nie było żadnej gazety stricte dla nas, a teraz jest od razu konkurencja.

Najlepszego życzę dla obu redakcji.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.05.2005 22:47
Posty: 1028
Miejscowość: Wybrzeże zachodniopomorskie
Imię: Grzegorz
Quad: G7 + Husqvarna FE 350
Poprzednie quady: Kawasaki
PostWysłany: 02.11.2008 21:44 
Ile osób ma już quadzika? Ja czekam i czekam.....

_________________
Gdy Bóg tworzył świat, nie dysponował taką mocą jak moja Yamaha.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.