Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 10:46



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali.... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 16:24
Posty: 329
Miejscowość: Gdynia
Quad: banshee 350 2T & YFZ 450
PostWysłany: 03.12.2009 15:12 
Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
http://gdynia.naszemiasto.pl/wydarzenia ... ,id,t.html

chce się plakać :płacz: tyle pracy na marne,była prywatna ziemi nieużytek rolny,zbudowaliśmy tor ,był rok ,wójt zadowolony ,straż i policja też bo znikły quady z lasu,zero zabudowań same pola i lasy ,najbliższe to tylko P.Dzienisza (1 km. od toru w lini prostej) który tak długo walczył aby zlikwidować tor i wywalczył.....radny i wiejski biznesmen, najlepsze jest to ,ze kłami jak najęty ,chce tylko wyłudzić odszkodowanie ,hałas mu przeszkadzał.....tylko ,ze na posesji ma produkcję kostki brukowej to nie wspomina,że droga główna jego wioski też leci 10M od jego domy też nie robi......itd. lotnisko około 3-5 km od jego domu też nie przeszkadza :!: :!: ale quady to zło....i tak znów chłopaki latają na crossach po lasach ,dran wywalczy pieniądze a my pozostaniemy na lodzie dalej manewrując miedzy cywilami w lesie :zły:

_________________
banshee....to mnie kręci:)


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 03.12.2009 15:51 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
Racja jak zwykle leży po obu stronach, każdy dba o własny interes. Nie wiem na jakich warunkach dzierżawiliście czy udostępniony Wam został teren pod tor , jak brzmi podpisana umowa ale wg mnie jeżeli zainwetsowaliście tam swoje pieniądze to również możecie starać się o odszkodowanie... :oczy:

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.12.2008 15:21
Posty: 21
Miejscowość: Solniczki-Białystok
Quad: Suzuki ltz 400, Honda TRX
PostWysłany: 03.12.2009 20:47 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
Siema też mam sasiada ma kase i chce zlikwidowac tor na mojej ziemi też klamie lga itd itp tacy mysla ze sa panami swiata .....
Trzeba walczyc o swoje zgodnie z prawem bo inaczej się nie da...
Pzdr. i powodzenia


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 19.03.2009 14:29
Posty: 81
Miejscowość: Od Olkusza po Chrzanów
PostWysłany: 05.12.2009 01:02 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
wg. biologii gęsi... to bzdura. Gęś, gęś hodowlana jest gatunkiem wyjątkowo synantropijnym. Czyli nie powinno być Ty względu pomiędzy quadami, człowiekiem, i np. decybelami. itp... Wg. biologii gęsi , to gęś jest wyjątkowo ekspansywny, agresywny, i nie oddający łatwo swojego terytorium ptak. Podejrzewam że tak jak to było w latach poprzednich latach na przykładzie kontynentu Am. PN. gęsi zeżarły co miały pod dziobem to Pan Dz. próbuje odbić swoje straty.

_________________
Zmierzły leśnik z zasadami,


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2008 11:28
Posty: 53
Miejscowość: Łódź
Quad: Polaris Predator 500
PostWysłany: 06.12.2009 13:16 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
też miałem kiedyś gęś,niestety jak przejechałem obok niej quadem popełniła samobójstwo :płacz:

_________________
EXTREME SQUAD


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.04.2009 16:24
Posty: 329
Miejscowość: Gdynia
Quad: banshee 350 2T & YFZ 450
PostWysłany: 15.12.2009 19:47 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
A więc ,ziemia jest nieużytkiem rolnym, była przekazana nam na zasadzie"użyczenia" ...co do samych gęsi ,to absurd bo całe Dębogórze jest wsią ,i tak dookoła są pola a na nich traktory,dalej -jakies 3-5 kilometrów jest lotnisko póki co wojskowe ale za jakiś czas będzie to miejsce cywilne na euro 2012:) jakięs 1.5 kilometra dalej zbiorniki rafinerii Gdańskiej ,co z tym się idzie ,kilka quadów jeżdżących po lesie(ochrona) ..
Niestety Pan.D jest radnym ...i powstała debata w WW-A,lokalna telewizja....i koniec toru.

_________________
banshee....to mnie kręci:)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2008 17:52
Posty: 79
Miejscowość: Lublin
Quad: Honda ATV-Lublin
PostWysłany: 18.12.2009 21:40 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
W tym naszym pięknym kraju nic nie da się zrobić, stworzyć czy wybudować.

Najlepszy przykład to budowa dróg, gdzie nie zaczną to zaraz protesty itp a kierowcy cierpią i przyglądają się na głupotę ludzką.

Polak nie czuje się dumny jak coś wybuduje czy stworzy tylko jak uda mu się coś zniszczyć, zatrzymać jakąś dużą inwestycję lub kogoś wnerwić i pokazać jak dużo potrafi jego wcześniej przez nikogo nie zauważana jednostka.

Jak ludzie nie zaczną myśleć o dobru innych to będzie tylko gorzej.

Postawa taka jak P.Dzienisza powinna być publicznie potępiana i uznana powszechnie za naganną wtedy może ludziom zależało by chociaż na reputacji.

_________________
ATV-Lublin


 
Profil WWW

Rejestracja: 16.03.2005 18:14
Posty: 660
Miejscowość: Kaszuby
PostWysłany: 21.12.2009 16:43 
Re: Zawisć ludzka ,chcieliśmy legalnie to zlikwidowali....
Strona nie chodzi. Ale jak jeździły quady z homologacją, to tłumiki są dopuszczone do ruchu i nie przeszkadzają. Jeśli ktoś twierdzi, że nie możesz używać sprzętu dopuszczonego do ruchu, to tylko się ośmiesza. Należy ci się od gościa odszkodowanie, jeśli się dostosujesz do jego "prośby" i przestaniesz używać swojego sprzętu na swoim terenie. To tak jakby sąsiad uznał, że twoje auto za głośno chodzi.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.