Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MotoRmania - nowe pismo
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 07:01



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
MotoRmania - nowe pismo 
Autor Wiadomość
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 29.12.2009 14:43 
MotoRmania - nowe pismo
Właśnie zapoznałem się wstępnie z nową pozycją na naszym rynku prasy branżowej: "MotoRmania" nr1 2010. Pismo poświęcone motocyklom z trochę innym spojrzeniem na temat niż dwa giganty ("Motocykl" i "Świat Motocykli"). Wydawca deklaruje charakter mało komercyjny ( ;) ), zobaczymy czy przetrwa na trudnym rynku prasowym i w jakim kierunku się rozwinie w ...aspekcie quadów. Bo jak wynika z pierwszego numeru, nasz pojazdy powinny się w nim pojawiać. Ot, na początek króciutki artykuł prezentujący w pozytywnym świetle nasze hobby, okraszony fajnymi fotami :D
Ciekaw jestem Waszych opinii, po lekturze pierwszego numeru (BTW według mnie, jak na nowe wydawnictwo, cena nieco za wysoka, bo powyżej 8zł). W każdym bądź razie zapoznać się warto - autorzy prezentują motocykle z większym "jajem" i na luzie, co u nas jest raczej rzadko spotykane...

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.05.2007 15:11
Posty: 1332
Miejscowość: RADOM
Quad: Yamaha YFZ 450 x3
Poprzednie quady: Yamaha BLASTER, YFZ, YFZ
PostWysłany: 04.01.2010 18:35 
Re: MotoRmania - nowe pismo
Czytałem dziś ten artykuł o quadach. Nawet nie wiedziałem że są osoby te które kupują quada podzielone na typy czyli A i B co oni wymyślili ? :P

_________________
Chyba się uzależniłem :^^D: jestem quadoholikiem :wizi:


#96 Piotr Wasik
Quadimodo Racing Team


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.