Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Turbo sQUADem przez Maroko
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 06:59



Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Turbo sQUADem przez Maroko 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.06.2009 19:30
Posty: 372
Miejscowość: Jaworzno
Quad: Suzuki Kingquad 750 Axi
Poprzednie quady: EAGLE 250 ccm x 2
PostWysłany: 11.02.2010 05:06 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Po I odcinku jedno jest pewne: ta laska "nie ma bata" :lol: :lol:
Zobaczymy co będzie dalej ;)
Pozdro !!!

_________________
SUUZAAANAAA I,am CRAZY LOVING YOUUUUU...... :D


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 12.02.2010 17:34 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Jeżeli już rzucili się na coś w stylu reality show to wg mnie powinni to zrobic tak jak się to robi czyli wziąc do programu ochotników/śmiałków z ulicy, ustalić im trasę, wymyślić zadania do wykonania na quadach typu zdybywanie punktów, dziś docieracie do miejsca X gdzie czekać na was będzie Y .. powinien być prowadzący (RafałS hehe ).. wówczas miało by to ręce i nogi a tak to ani wyprawa bo ludzie dopiero co na quade weszli ani reality show .

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 13.02.2010 20:39 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Ja mam tylko jedną refleksję:
- program ma zarabiać, bo jest komercyjny, a skoro zarabia na promocji "quadingu" to chyba dobrze, gdyż każdy w miarę pozytywny przekaz sprawia, że ludzie nie rzucają w nas widłami... Z mojej strony wielki plus dla producentów :!: :D
Nie czepiajmy się szczegółów, bo to nie jest kierowane do "profesjonalistów", a do zwykłych widzów ;)

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 14.02.2010 07:08 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
FIŚMAN napisał(a):
Z mojej strony wielki plus dla producentów
Nie czepiajmy się szczegółów, bo to nie jest kierowane do "profesjonalistów", a do zwykłych widzów

zgadzam się , na tym powinna być zakończona negatywna krytyka programu .

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.03.2008 20:41
Posty: 33
Miejscowość: Maków Maz.
Quad: Honda Rancher TRX350FM
PostWysłany: 14.02.2010 17:03 
Łączność miedzy quadamiw Turbo sQUADem przez Maroko
Dziś oglądałem odcinek drugi - była pokazana już jazda [nieoglądałem pierwszego odcinka].

Czy ktoś orientuje się w jaki sposób zapewniają sobie łączność głosową między sobą - na pewno nie jest to zestaw Bluetooth, bo w pewnej chwili były odpowiedzi 3 osób jedna po drugiej, a bluetooth daje łączność tylko pomiędzy dwoma osobami. Nie widziałem także żadnych kabelków itd [to jakieś specjalne kaski??]

Męczy mnie już jazda z kumplami i zatrzymywanie się i darcie się gdzie jedziemy dalej - może bym ich namówił na takie coś.


Dzięki za pomoc [może być to na priv, bo nie jest związane już z samym programem].


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2008 20:12
Posty: 13
Miejscowość: Słomczyce
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 14.02.2010 18:25 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Jak dla mnie program jest "taki sobie", a ta laska "nie ma bata" nie ma zielonego pojęcia o jeździe. Widzieliście jak w drugim odcinku przejeżdżała przez tą górkę na środku dróżki i pyta się jak ma ją pokonać - ŻENADA :płacz:


 
Profil WWW
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 15.02.2010 20:02 
Żenujący komentarz
Nie wydaje ci się bardziej żenujące komentowanie przejazdu dziewczyny "przez tą górkę na środku dróżki i pyta się jak ma ją pokonać" wiedząc z komentarza, że jest to jej trzeci, albo czwarty dzień jazdy na quadzie, a ta dróżka znajduje się nad przepaścią ???
Może jednak warto posłuchać innych i wykazać trochę zrozumienia, tym bardziej, że nie mamy dobrej "prasy", a poprzednie filmowe newsy o quadach były wyłącznie o negatywnych zjawiskach.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.06.2009 14:59
Posty: 1560
Miejscowość: Poznań MG
Quad: Osama Bombardier
PostWysłany: 15.02.2010 20:14 
Re: Żenujący komentarz
Dokładnie tak, aczkolwiek program jest w Polsce pierwszym tego typu i wywołuje dyskusję wśród samych zainteresowanych a to już coś.

Można też zastanawiać się nad taką rzeczą:
-czy rzut na tak głęboką wodę jako swój pierwszy raz na quadzie przejechać wyprawę w Maroko to odwaga czy głupota?

_________________
'Jesteś poza trasą'

QuadFilmy -> http://www.youtube.com/user/saymonpoznan?feature=guide

http://www.myspace.com/djsaymon


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2007 22:34
Posty: 1425
Miejscowość: Ustroń
Quad: Czarny Bombowiec :)
PostWysłany: 15.02.2010 20:16 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Jacek Bujański Mr.Quad Ok ale taka wyprawa co dziennie robią po 250 km a dziewczyna nie radzi sobie na podstawowych przeszkodach raczej dobrze nie wróży na przyszłość teraz tylko czekać aż w następnym odcinku zaliczy rolkę na sam dół...

Założenia programu są jak najbardziej pozytywne i cieszę się ze jest coś takiego w naszej TV, co nieznaczy że wszystko w tym programie jest ok.

_________________
Pozdrawiam, Radek
KFX700 V-Twin -> Renegade 800 x -> W460 230GE 86' ->


 
Profil Gadu-Gadu
Wiceprezes ATV Polska & Członek GKSM PZM ds. Quadów

Rejestracja: 18.11.2003 09:19
Posty: 496
Miejscowość: Warszawa
PostWysłany: 15.02.2010 21:06 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Założenia tego typu programów dla TV są proste : jedziemy, nagrywamy, montujemy i pokazujemy.
Albo się zgadzasz na osoby wytypowane do realizacji i masz to wszystko, albo nie i programu nie ma.
Rolka zawsze musi być, byle się nie skończyła drastycznie, toż publika czeka na igrzyska :-)
Quady pokazywane w takich plenerach to jest smaczek i na tym bym poprzestał w dociekaniach.


 
Profil

Rejestracja: 16.04.2009 22:47
Posty: 42
Quad: Renegade XC
PostWysłany: 16.02.2010 01:44 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Panowie czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy byliście kiedyś na takiej wyprawie, gdzie nie wiesz z dnia na dzień z chwili na chwilę co Cię czeka i na kogo możesz liczyć,biorąc pod uwagę że jesteś w Afryce i nie bardzo możesz liczyć na jakąkolwiek pomoc.
To teraz pomyślcie jak czuje się kobieta która spędziła na quadzie porę godzin.
Co do samego wyjazdu to z tv jest dokładnie tak jak napisał Jacek Bujański Mr.Quad są pewne warunki ustalone przez TV i tak musi być !!!
Następna sprawa to piszecie o reklamie Bombardiera !!!
Sponsorem wyprawy była firma BlueBike przedstawiciel Can-Ama z Warszawy.
Sam byłem na tej wyprawie w Maroko z tym że stwierdziliśmy iż grupa następnych 15 osób to już za dużo i stworzyliśmy dwie grupy. Jedna BlueBike + TVN, a druga organizowana przez firmę Perfectmoto z Dąbrowy Górniczej. Może ten program tego nie oddaje ale nie było tak łatwo, na pewno dla nowicjuszy z tv.

_________________
PERFECTMOTO RACING TEAM
RAFI 711


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.05.2007 22:34
Posty: 1425
Miejscowość: Ustroń
Quad: Czarny Bombowiec :)
PostWysłany: 16.02.2010 06:49 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Rafi 444 Więc dlaczego ta kobieta uczestniczy w imprezie?

_________________
Pozdrawiam, Radek
KFX700 V-Twin -> Renegade 800 x -> W460 230GE 86' ->


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Side by Side

Rejestracja: 24.10.2005 21:20
Posty: 2017
Miejscowość: Podgrodzie
Quad: SxS - silnik - pierwsze odpalenie
PostWysłany: 16.02.2010 09:05 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
Bo pewnie niebyłoby to pokazane w TVNTurbo, jakby ona nie jechała. Proste. Cas antenowy za udział w wyjeździe.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.02.2008 14:47
Posty: 2826
Miejscowość: okolice Poznania
Quad: nima
Poprzednie quady: Raptor 350, LTZ400, 2xRaptor 660, Renegade 800, G700
PostWysłany: 16.02.2010 12:10 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
rado napisał(a):
Rafi 444 Więc dlaczego ta kobieta uczestniczy w imprezie?


Ona jest producentką tego programu! Każdego z osobna przedstawiali w pierwszym odcinku. Nie widzę nic złego w tym, że ktoś dał sprzęt, ale wymaga, żeby go było widać w telewizji. Jak znam życie, to babka wykombinowała to tak, że przeżyje fajną przygodę, a za produkcję programu skasuje od tvn parę tysi. Nie widzę w tym nic złego. Taka wyprawa kosztuje. Teraz nawet w zakupie kontrolowanym ludzie zaglądają do bagażnika i widzą olej Orlen Platinum.

Sam program? Bardzo dobrze że wreszcie jest coś, co lubię. Nie będę się czepiał. Nie oglądałem jeszcze drugiego odcinka, będzie w środę o 19:45. Po zakończeniu wyświetlania wszystkich zabiorę się do konstruktywnej krytyki.

Na dzień dzisiejszy nie podoba mi się ta babka, co to dopiero wsiadła na quada. Ale nie z powodu braku umiejętność. Stroi fochy, no ale daje siano, więc wszyscy grzecznie to znoszą. :uśmiech:


 
Profil

Rejestracja: 21.03.2009 11:03
Posty: 28
Miejscowość: Sląskie & Małopolskie
Quad: OBECNIE ROWER
PostWysłany: 16.02.2010 16:18 
Re: Turbo sQUADem przez Maroko
moja opinia jest taka to dopiero pierwszy taki program w TV może następne będą lepsze przecież od razu Warszawy nie zbudowali :D

_________________
Pozdrawiam Marcin33.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.