Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - W końcu złapali :)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 12:52



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
W końcu złapali :) 
Autor Wiadomość
ATV Lady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.03.2007 15:59
Posty: 138
Miejscowość: Łódź / Konstatynów Łódzki
Quad: Yamaha Raptor 350
PostWysłany: 21.05.2010 12:04 
W końcu złapali :)
http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/4206 ... egoria=660

_________________
" Czasami w lesie spotykam prawdziwych szaleńców. Pędzą na złamanie karku wbrew własnemu rozsądkowi.
Naprawdę czasami aż trudno ich wyprzedzić " ;)

Pozdrawiam - Alicja http://picasaweb.google.com/ExtremeSquad
EXTREME SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2006 09:31
Posty: 1463
Quad: XXC 1000
Poprzednie quady: KQ 750, KQ700, LH300, LH260
PostWysłany: 21.05.2010 12:14 
Re: W końcu złapali :)
:brawo:

_________________
PAZUR
POWER STEERING is ̶f̶o̶r̶ ̶p̶u̶s̶s̶i̶e̶s̶ OK! :p
HUNT THE WOLF - zobaczyć i ̶u̶m̶r̶z̶e̶ć̶ jeździć do samego końca. Mojego, albo...... :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.07.2008 11:28
Posty: 775
Miejscowość: Białobrzegi
Quad: TRX 400EX
PostWysłany: 21.05.2010 19:58 
Re: W końcu złapali :)
Wiecie co, załamują mnie tylko komentarze ludzi pod tym artykułem... Gotuje się we mnie jak czytam te komenty, nie mam słów, skąd w ludziach tyle złości, zawiści? Nie jestem w stanie tego ni jak pojąć.


 
Profil Gadu-Gadu
ATV Lady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.03.2007 15:59
Posty: 138
Miejscowość: Łódź / Konstatynów Łódzki
Quad: Yamaha Raptor 350
PostWysłany: 21.05.2010 21:14 
Re: W końcu złapali :)
Zazdrosc, zawisc, kilka zlych doniesien o zdarzeniach zwiazanych z quadami i maja już na czym rozladowywac swoja frustracje. Niestety nie jestesmy narodem ani tolerancyjnym,ani otwartym na "nowe", lecz w wiekszosci zawistnym i nieco egoistycznym. Poza tym lubimy wrzucac wszystko do jednego wora. Przykre ale prawdziwe. W Polsce zawsze slychac,ze jak ktoś bogaty to zlodziej, jak biedny to smiec, jesli tylko czyms się wyrozniasz to już zle. Taka mentalnosc. Odnosze wrazenie,ze jest coraz gorzej niestety, im wiecej osob poznaje, tym bardziej się zastanawiam kto tu jest nienormalny ;) Nie nalezy się przejmowac,choc owszem wkurza,jednak na ciasnote umyslowa nie ma lekarstwa .

-- dodano 21.05.2010 21:13 --

Wlasnie zauwazylam,ze już kuba_j wczesniej wkleil wczesniej podobny temat z art tylko z innej gazety i krotszy . Gdyby mod mogl scalic tematy to będzie ok

_________________
" Czasami w lesie spotykam prawdziwych szaleńców. Pędzą na złamanie karku wbrew własnemu rozsądkowi.
Naprawdę czasami aż trudno ich wyprzedzić " ;)

Pozdrawiam - Alicja http://picasaweb.google.com/ExtremeSquad
EXTREME SQUAD


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 24.05.2010 20:21 
Re: W końcu złapali :)
sami nie mają i zazdroszczą.

ostatnio miałem akcje z gościem bo zawróciłem na szutrowej drodze przed jego domem. nie wzniecałem kurzu, nie zakręciłem driftem tylko spokojnie i pojechałem dalej. następnego dnia spotkał mojego wujka i poskarżył się że niszczę drogę przed jego domem. nie wiem o co mu chodziło. mam zwykłego Bashana z fabrycznym wydechem który na niskich obrotach jest bardzo cichy. poprostu żal mi go

_________________
Suzuki!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.12.2009 19:58
Posty: 456
Miejscowość: Radom
PostWysłany: 24.05.2010 22:02 
Re: W końcu złapali :)
Hehe, tu nie ma napędu różnicowego. Podczas skrętu zawsze któraś z opon dostaje uślizgu i strasznie niszczy podłoże(prawie jak bączki) Nie da się zakręcić delikatnie[nie driftem] na węższej szutrowej drodze ;) Przerabiałem to dziesiątki razy, gdy jechał z naprzeciwka ciągnik(nie wyminiesz go, a jeśli już się cudem zmieścicie to będziesz i tak musiał przejechać kawałek po polu) Jedyna opcja to albo ostry nawrót, albo bączek, albo wsteczny. Zawsze używam wstecznego, aby ludzie się nie kłócili, że niszczę drogę.
Jeszcze jedno, zawsze przed jazdą robię 2 kółka po mojej działce, aby rozgrzać nie tylko maszynę, ale i samego siebie. Na każdym zakręcie, zielona trawka zmieniła się w błoto, a dłuższa prosta została całkowicie zryta. Teraz wiem, że faktycznie quady niszczą nawierzchnię.

A co do tematu, to naprawdę nie podobają mi się komentarze... To, że kilku debili jeździ po lasach z zawrotną prędkością, często bez kasków, nie oznacza, że każdy quadowiec jest taki sam. To tak jakby powiedzieć, że książki i filmy są złe i należy je zakazać- bo przecież zawierają przemoc i o, zgrozo, opisują akty +18 lat!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 25.05.2010 17:25 
Re: W końcu złapali :)
no cóż. też powiedziałem gościowi że ja mam z tyłu ośkę więc żeby zawrócić tak aby nie zostawić żadnego śladu musiał bym dawać do przodu, do tyłu, do przodu, do tyłu i tak z kilkadziesiąt razy. tylko to nie było bezpośredni przed jego bramą tylko jakieś 30m przed jego bramą.

po prostu debilowi nie wytłumaczy. nie mam ochoty stać na drodze i pokazywać że ja mam oś, że nie da rady bo on mi powie że albo mam w ogóle nie jeździć albo zawracać z daleka od jego domu, albo że 4km dalej jest rondo to tam mogę (nie mam prawka więc raczej tam nie pojadę).

po prostu nie mam ochoty tłumaczyć się bo ktoś usłyszał w telewizji że quadowcy są źli i w ogóle i on też ma zamiar się czepiać ( bez podstawnie, po prostu, usłyszał w TV że quad zły to na pewno tak jest).

_________________
Suzuki!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.04.2009 12:16
Posty: 126
Miejscowość: Kłodzko
Quad: Nie mam nad czym mocno ubolewam... ;(
PostWysłany: 25.05.2010 18:44 
Re: W końcu złapali :)
Ja też zagotowałem się po przeczytaniu komentarzy pod artykułem. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną wypowiedzią pod tego typu tekstami. Ostatnio oglądałem relację z powodzi w TVN 24 i wypowiadał się jeden z ratowników WOPR. W trakcie udzielania wywiadu siedział na quadzie. Na pytanie reportera jak ludzie postrzegają ich zaangażowanie w akcję zabezpieczania wału odpowiedział, ludziom nie pasuje to że quady hałasują... Pewnie gdyby poruszali się pieszo albo na rowerach ludziom nie pasowałoby to że ratownicy nie mają odpowiedniego sprzętu.

_________________
sanitas animalium pro salute homini...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 25.05.2010 18:51 
Re: W końcu złapali :)
maciekDKL napisał(a):
ludziom nie pasuje to że quady hałasują...


na miejscu ratownika gdybym ratował kogoś albo czyjś dom a on wyskoczył by z tekstem że quad hałasuje to bym go podtopił :zły:

a inny sprzęt im nie przeszkadza? masakra :zły:

_________________
Suzuki!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.05.2009 16:57
Posty: 113
Miejscowość: Wołomin
Quad: Bashan 200 cc
PostWysłany: 01.06.2010 21:27 
Re: W końcu złapali :)
Za to trzeba szanować naszą Policje :D

_________________
In BMX we trust


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.