Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bezradna policja
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 22:30



Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Bezradna policja 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.09.2008 21:12
Posty: 319
Miejscowość: Końskie, Świętokrzyskie
Quad: CF Moto 500
PostWysłany: 16.07.2010 07:01 
Bezradna policja
Kolejny mały artykuł o quadach. Czy to naprawdę taka plaga? Lubię góry i sporo czasu tam spędzam jako turysta pieszy, naprawdę dużo kilometrów już przedeptałem i nie spotkałem nawet jednego quadowca. No może bym skłamał byli dwaj quadowcy ale w mundurach straży granicznej. Trochę sobie z nimi porozmawiałem i oni jako straż graniczna są jak najbardziej za aby udostępnić quadowcą szlaki tak żeby nie kolidowały z turystami pieszymi. Ale przepisy są przepisami i jak na razie ciężko jest coś z tym zrobić.
Więc pytam jeszcze raz GDZIE TA PLAGA?
http://wiadomosci.onet.pl/2198401,11,z_ ... ,item.html


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.07.2009 20:26
Posty: 213
Quad: Polaris Sportsman 500
PostWysłany: 16.07.2010 07:53 
Re: Bezradna policja
na tvn24 też poszło info tej samej treści.

_________________
GKS Katowice & FC Banik Ostrava & KS Górnik Zabrze


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2010 23:02
Posty: 1240
Miejscowość: Toruń / Beskidy
Imię: Alesandrija
Quad: KQ 750'
Poprzednie quady: Kawa bf750' Renata 800', Renata 800'
PostWysłany: 16.07.2010 08:03 
Re: Bezradna policja
Problem z quadami był jest i będzie, ale moim zdaniem robią za dużo szumu wokół quadów...są łosie którzy psują nasz wizerunek i tak będzie zawsze.

_________________
Prawdziwy quadowiec ma benzynę w żyłach i olej w głowie

Życie quadowca to niekończąca się wyprawa ;D Trzeba to poczuć...trzeba to kochać by wiedzieć ile jest warte takie życie! ;D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.07.2008 11:28
Posty: 775
Miejscowość: Białobrzegi
Quad: TRX 400EX
PostWysłany: 16.07.2010 08:10 
Re: Bezradna policja
I po raz kolejny czytając komentarze pod artykułem tracę wiarę w ludzi. Skąd w nich tyle jadu, złości, zawiści. Dlaczego tak bardzo nas nienawidzą. Nie jestem w stanie tego pojąć. Aż się we mnie gotuje jak czytam takie rzeczy.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 16.07.2010 08:38 
Re: Bezradna policja
lepiej by się zajęli pijanymi kierowcami samochodów a nie quadami. problem jest ale to nie wina quada tylko człowieka. czy jak by np. ktoś traktorem zaorał szutrową drogę przez wieś to by wszyscy powiedzieli że traktory są złe? nie. wszyscy by powiedzieli że to wina tego kto to zrobił. i to mnie najbardziej denerwuje

_________________
Suzuki!


 
Profil
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2010 23:02
Posty: 1240
Miejscowość: Toruń / Beskidy
Imię: Alesandrija
Quad: KQ 750'
Poprzednie quady: Kawa bf750' Renata 800', Renata 800'
PostWysłany: 16.07.2010 09:26 
Re: Bezradna policja
stanisław
nie tylko w Tobie się krew gotuje...
Ostatnio koleś u nas uciekał czarnym quadem bez świateł i kasku po ciemku i teraz huczy jacy to my chamscy i niewychowani quadowcy, tylko przed policją uciekamy, kurzymy i ryjemy...dwa egzemplarze tak mi psują opinie w okolicy (a akurat w tej okolicy jest nas 3 i tylko się cieszyć, że okoliczni sąsiedzi wiedzą, że ja jeżdżę jak człowiek a nie jak osioł), że jakbym mogła to bym ich dorwała i swoim quadem rozjechała te ich pseudo "ośki"...ale moja kultura jazdy i zachowania jest na wysokim poziomie i będę się zniżała do ich szurniętego poziomu. Przyjdzie co do czego to zapłacą za swoje idiotyczne popisy, które i tak są bez celu.

_________________
Prawdziwy quadowiec ma benzynę w żyłach i olej w głowie

Życie quadowca to niekończąca się wyprawa ;D Trzeba to poczuć...trzeba to kochać by wiedzieć ile jest warte takie życie! ;D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.04.2009 19:54
Posty: 655
Miejscowość: okolice wałbrzycha
Quad: La Chupacabra
PostWysłany: 16.07.2010 11:07 
Re: Bezradna policja
stanisław napisał(a):
Dlaczego tak bardzo nas nienawidzą.

poczytaj, inne artykuły, ci co piszą komentarze to w większości trole którzy nienawidzą wszystkich i o wszystko mają pretensję, paprząc od polityki, przez quady po cycki Larissy Riquelme (mmmmmm :^^D:).

Po za tym jak Pisze Bestyjka pełno jest idiotów, który aż się proszą eliminację ale i tak nic z Tym się nie zrobi.

Najrozsądniejsze wyjście: nie czytać taki artykułów bo i tak nic nowego się z nich człowiek nie dowie, a tylko sobie nerwy psuje

_________________
Kuba

Dziś mam szczęście - udało się dotrzeć, choć niejedno miejsce wzbudzało emocje


 
Profil Gadu-Gadu
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2010 23:02
Posty: 1240
Miejscowość: Toruń / Beskidy
Imię: Alesandrija
Quad: KQ 750'
Poprzednie quady: Kawa bf750' Renata 800', Renata 800'
PostWysłany: 16.07.2010 12:13 
Re: Bezradna policja
Słuchaj takie artykuły są pisane na podstawie wypowiedzi ludzi, których ta pasja nie pociąga a zazdroszczą, że stać nas na maszyny i na prowadzenie tej pasji (a no bo w ciągu roku utrzymanie jej idzie nieraz w tysiączki). Nie maja nic innego do roboty jak tylko szukać powodu żeby na kogoś nagadać, nawrzucać i zmieszać dobrą opinie, która i tak już jest nadszarpnięta....Pytanie po co urządzamy ekologiczne zloty, zbieramy śmieci w lesie, pomagamy ludziom zimą kiedy zostają uwięzieni w domu i auto nie dojedzie?? Po to, żeby potem takim gagatkom zrzędom zabrakło argumentów przeciw nam kiedy przeczytają taki nacechowany pozytywnie i na plus artykuł. Co innego jeśli rzeczywiście maja problem z wioskowym idiotą...bądź nawet cała watahą kolesi szpanerów bez kasku. To owszem - takich można ganić za występki ale tak, żeby inni porządni quadowcy nie ucierpieli na tym. Ja akurat mieszkam w bardzo tolerancyjnej okolicy.Szanuje ludzi i ich otoczenie a oni szanują mnie. Nie chce naruszać ich zaufania wobec mnie. Jeden wybryk (zupełnie niepotrzebny) i już po mnie - mogę się z quadem nie pokazywać. Całe szczęście, że oni dzielą na jednostki a nie skazują grupę. Wiedzą kto jest jaki. Szkoda tylko, ze nie wszyscy maja takie podejście:( No, ale cóż życie życiem i toczymy się dalej na czterech kołach:)

_________________
Prawdziwy quadowiec ma benzynę w żyłach i olej w głowie

Życie quadowca to niekończąca się wyprawa ;D Trzeba to poczuć...trzeba to kochać by wiedzieć ile jest warte takie życie! ;D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:18
Posty: 525
Miejscowość: dawniej Ełk teraz wiocha.pl
PostWysłany: 16.07.2010 22:20 
Re: Bezradna policja
qzel napisał(a):
poczytaj, inne artykuły, ci co piszą komentarze to w większości trole którzy nienawidzą wszystkich i o wszystko mają pretensję, paprząc od polityki, przez quady po cycki Larissy Riquelme (mmmmmm ).


Mam pomysła . Robimy kontrę na zasadzie ruskiego HURAAA !!!!!! i wszyscy jadą po anty 4x4 .
Dlatego , że normalni też czasami te komentarze czytają .
Albo nie zakładamy nowego tematu po to aby zobaczyć jak Nas gnoją chyba , że mamy powód iść po drugiego browara na wyluzowanie .
Jest w Nas siła a na forum są zaje...i klawiszowce .

_________________
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 17.07.2010 09:54 
Re: Bezradna policja
Tacy właśnie idioci pracują na Naszą opinię. Masakra.

:strzałka: http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,i ... ,1,iSort,1

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 17.07.2010 10:46 
Re: Bezradna policja
mógł przecież jechać w takim ubraniu bez kasku jak miał zarejestrowanego quada na pojazd samochodowy. co do dziecka to nie wiem czy może tak jechać. popatrzcie na komentarze. koleś nawet nie potrafi poprawnie napisać quad tylko pisze quad. strasznie wulgarni są ci ludzie i to wygląda jak by mu zazdrościli że on tak może. pewnie koleś sobie wracał z nad rzeki z córką czy coś.

oczywiście nie popieram jazdy bez kasku ale przepisów nie łamał

_________________
Suzuki!


 
Profil
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2008 07:20
Posty: 2892
Miejscowość: Tam gdzie gadzina tam ja.
Quad: Zielona żaba :) 700
PostWysłany: 17.07.2010 10:58 
Re: Bezradna policja
domin159 napisał(a):
mógł przecież jechać w takim ubraniu bez kasku jak miał zarejestrowanego quada na pojazd samochodowy.


Tyle się trąbi na forum o bezpieczeństwie. Tu chodzi o całkowity brak zdrowego rozsądku. Zapierniczać z dzieckiem drogą publiczną bez kasku. Dodatkowo nie zauważyłem aby quad posiadał tablicę rejestracyjną.

Pozdrawiam.

_________________
Niektórzy ludzie mogliby zabić się skacząc z poziomu swojego ego, na poziom swojego IQ .


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2009 15:34
Posty: 1747
Miejscowość: Warszawa
Quad: Bashan i Suzuki
PostWysłany: 17.07.2010 12:01 
Re: Bezradna policja
może quad ma rejestrację tylko jak jest bokiem to nie widać. prawo na to pozwala jeżeli jest zarejestrowany na pojazd samochodowy ale to czy założy kask to jego sprawa. ja osobiści zakładam. sądzę jednak że chociaż dziecko powinno mieć kask

_________________
Suzuki!


 
Profil
ATV Squad Górny Śląsk
ATV Squad Górny Śląsk

Rejestracja: 14.04.2008 16:59
Posty: 953
Quad: (Panzerkampfwagen VI Tiger ( SdKfz 181)
PostWysłany: 17.07.2010 13:58 
Re: Bezradna policja
Budowa torów,tras pod quady itp,będzie po problemie.Gdzie u nas w Polsce jest chociaż jeden szlak pod quady .Na razie legalnie to sobie moge pojeżdzić swoją gadziną do sklepu po bułki.Też nie rozumie ludzi którzy swoimi quadami wybierają się na szlaki turystyczne w czasie kiedy jest najwięcej turystów albo te które są najbardziej uczęszczane.Są jeszcze miejsca gdzie przez cały dzień można pojeżdzić nie wadząc nikomu,tylko tam nie ma gapiów i nie można się za bardzo pochwalić maszyną.Coraz więcej jest wśród nas kierowców którzy wożą błoto w spreju,bardziej są widoczni w mieście niż w terenie.


 
Profil Gadu-Gadu
Q.T.B. Quad Team Bydgoszcz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.01.2010 23:02
Posty: 1240
Miejscowość: Toruń / Beskidy
Imię: Alesandrija
Quad: KQ 750'
Poprzednie quady: Kawa bf750' Renata 800', Renata 800'
PostWysłany: 17.07.2010 20:24 
Re: Bezradna policja
Mogą nawet na tym kasy zarobić. Ale po co...wolą unijne pieniądze wydać na muzea i galerie do których nikt nie chodzi...u nas w Toruniu maja pobudować centrum handlowe z 200 sklepami...lepiej za te pieniądze by zrobili ze 2-3 rejony do jazdy....ale po co...lepiej na nas wyzywać.

_________________
Prawdziwy quadowiec ma benzynę w żyłach i olej w głowie

Życie quadowca to niekończąca się wyprawa ;D Trzeba to poczuć...trzeba to kochać by wiedzieć ile jest warte takie życie! ;D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.